Chris Liebing zagra w 1500m2 – BILETY!

Wydarzenie

W sobotę, 13 kwietnia, w stołecznym klubie 1500m2 zagra legenda muzyki techno, szef wytwórni CLR - Chris Liebing! Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

Chris Liebing to jedna z najbardziej znanych i popularnych postaci na światowej scenie Techno. Należy do grona wirtuozów muzyki elektronicznej, których produkcje muzyczne ustalają aktualnie obowiązujące standardy w muzyce Techno. Podobnie niekwestionowana jest jego pozycja wśród DJów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Podczas swoich setów artysta używa jednocześnie trzech potężnych programów: Ableton Live, Traktor Pro i Maschine! Liebing rozkłada każdy numer na czynniki pierwsze, a następnie spontanicznie łączy je z fragmentami innych tracków oraz własnymi samplami i efektami, co w rezultacie daje niezwykle energetyczną i niepowtarzalną mieszankę techno!

Okazja by zobaczyć niezwykłe umiejętności artysty na żywo nadarzy się już 13 kwietnia w warszawskim klubie 1500m2. Jak zapowiada organizator wydarzenia, Chris Liebing zagra minimum 4-godzinnego seta, będzie to więc nie lada gratka dla wszystkich fanów techno.

Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

13.04 – CHRIS LIEBING

Miejsce: 1500m2 – Warszawa

 


 
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →