Chmara Winter & Sroczyński feat. Ewa Prus – F ME

3 070
Recenzje

Info

Data wydania:
2012/08/06
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:
Po dobrze przyjętych wcześniejszych wydawnictwach Chmary Winter – ‚Powidła’ w Pets i ‚Szajby’ w YMF – nadszedł czas na ponowną konfrontację z rynkiem przy pomocy nowego singla ‚F Me‚. Kolejny raz duetowi zaufali Catz ‚n Dogz, wydając numer pod skrzydłami swojej wytwórni i zapraszając do jego interpretacji londyńczyka Tima Parisa oraz Amerykanów z Walker & Royce. Co otrzymujemy?
Pod względem kreatywności i zwycięża oryginalny ‚F Me’ będący kolaboracją Chmary Winter z nowym nazwiskiem na polskiej scenie klubowej – Tomaszem Sroczyńskim. Najbardziej zaskakujący brzmieniowo, niepoddajacy się konkretnej stylistyce gatunkowej, oparty o hipnotyczną linię basową, wibrujący w tle saksofon i prowokacyjny wokal, przypomina nieco debiutanckie ‚Powidło’.
Bardziej parkietowo prezentują się remiksy zarówno Tima Parisa, jak i Walkera & Royce’a. Wersje Tima (wokalna i dub) to solidne, choć nieco monotonne „klubówki”. Przestrzenną percepcję ‚F Me’ dodatkowo poszerzają Walker & Royce w jeszcze ciekawszej i tanecznej interpretacji oryginału.
Tekst: Marcin Kozar


Pets 22 Chmara Winter & Sroczynski feat. Ewa Prus – F ME by pets_recordings

Tracklista

01. F ME feat. Ewa Prus (Original Mix)
02. F ME feat. Ewa Prus (Tim Paris Remix)
03. F ME feat. Ewa Prus (Tim Paris Dub Mix)
04. F ME feat. Ewa Prus (Walker & Royce Remix)