Chmara Winter & Sroczyński feat. Ewa Prus – F ME

Recenzje

Info

Data wydania:
2012/08/06
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:
Po dobrze przyjętych wcześniejszych wydawnictwach Chmary Winter – 'Powidła’ w Pets i 'Szajby’ w YMF – nadszedł czas na ponowną konfrontację z rynkiem przy pomocy nowego singla ’F Me’. Kolejny raz duetowi zaufali Catz 'n Dogz, wydając numer pod skrzydłami swojej wytwórni i zapraszając do jego interpretacji londyńczyka Tima Parisa oraz Amerykanów z Walker & Royce. Co otrzymujemy?
Pod względem kreatywności i zwycięża oryginalny 'F Me’ będący kolaboracją Chmary Winter z nowym nazwiskiem na polskiej scenie klubowej – Tomaszem Sroczyńskim. Najbardziej zaskakujący brzmieniowo, niepoddajacy się konkretnej stylistyce gatunkowej, oparty o hipnotyczną linię basową, wibrujący w tle saksofon i prowokacyjny wokal, przypomina nieco debiutanckie 'Powidło’.
Bardziej parkietowo prezentują się remiksy zarówno Tima Parisa, jak i Walkera & Royce’a. Wersje Tima (wokalna i dub) to solidne, choć nieco monotonne „klubówki”. Przestrzenną percepcję 'F Me’ dodatkowo poszerzają Walker & Royce w jeszcze ciekawszej i tanecznej interpretacji oryginału.
Tekst: Marcin Kozar


Pets 22 Chmara Winter & Sroczynski feat. Ewa Prus – F ME by pets_recordings

Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

01. F ME feat. Ewa Prus (Original Mix)
02. F ME feat. Ewa Prus (Tim Paris Remix)
03. F ME feat. Ewa Prus (Tim Paris Dub Mix)
04. F ME feat. Ewa Prus (Walker & Royce Remix)

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →