Nowe brzmienie elektroniki – CHLLNGR

Zapowiedzi

Ten rok będzie należał do niego! Autor najbardziej świeżych brzmień we współczesnej elektronice - CHLLNGR, przygotował materiał na swój debiutancki album!

CHLLNGR to tak naprawdę Steve Borth. Pochodzący z Kopenhagi artysta bardzo umiejętnie łączy ze sobą elementy dubu, R & B i elektroniki. Rok 2011 rozpoczął się niezwykle obiecująco dla zdolnego producenta. Najpierw pojawiły się propozycje stworzenia remixów dla takich gwiazd jak The XX, Primary 1 oraz MIA, a następnie możliwość współpracy i wspólnych występów m.in. z Cubic Zirconia, Spoek Mathambo czy też Teachers. Teraz CHLLNGR gotowy jest do wydania swojego debiutanckiego albumu!

Płyta zatytułowana „Haven” to muzyczna podróż po nieco mrocznych i pełnych niespodzianek brzmieniach. Dużo tu drobiazgowo dobranych dźwięków, które ciężko przypisać do jakiegokolwiek gatunku. Tworzy to wszystko jednak pewną wysublimowaną i melodyjną całość. Na krążku wokalnie udzielili się również Aku, Coco O. oraz Jessica Brown.

Polecamy Wam przesłuchać dotychczasowe produkcje CHLLNGR, które znajdziecie na końcu newsa. Nam się to bardzo podoba, a Wam?

CHLLNGR – Haven

Data wydania: 12.07.2011

Tracklista:

01. May 3
02. Ask For
03. The End (feat. Aku)
04. Sun Down (feat. Coco O.)
05. Haven
06. Dark Darkness (feat. Teachers)
07. Out Of Your Hands
08. Someone
09. At Last
10. Dusty (feat. Jessica Brown)


CHLLNGR „Ask For” from CHLLNGR on Vimeo.

Polub muno.pl na Facebooku: