Chino z kolejnym wydawnictwem. Posłuchaj The Cave

280
News
Chino

Chino podzielił się nowym materiałem. Zaprezentowana EPka krakowskiego producenta nosi tytuł The Cave.

Chino z nowym materiałem

Jeden z najbardziej zasłużonych artystów dla krakowskiej sceny elektroniki, Chino, powraca na ścieżkę wydawniczą. Epka The Cave ukazała się nakładem warszawskiego labelu Syntetyk 12 listopada.

Artur Oleś, gdyż tak brzmi imię i nazwisko urodzonego w Katowicach, a związanego z Krakowem twórcy, może pochwalić się niemałym dorobkiem. Prócz świetnie przyjętych wydawnictw, Chino występował na najważniejszych imprezach, festiwalach i w klubach w Polsce i nie tylko. W jego CV znajdziemy produkcje, które ukazały się pod szyldami takich labeli jak Recognition, Holger czy Altered States Tapes. Z kolei na mapie jego dotychczasowych występów widnieją m.in. Niemcy, Hiszpania, Szwajcaria, a nawet… Kazachstan.

Chino – The Cave. Pięć utworów, pięć opowieści

Budowany latami styl 34-latka ugruntował jego pozycję na rynku, tym samym czyniąc go jednym z najważniejszych producentów muzyki electro w Polsce. The Cave to niejako wypadkowa wszystkich składowych charakterystycznych dla Chino. EPka składa się z pięciu utworów, a każdy z nich opowiada osobną historię. Finalnie otrzymaliśmy muzyczną równowagę między szorstkimi, gdzieniegdzie niewygodnymi dla uszu dźwiękami acidu, mocnymi i bezkompromisowymi melodiami ebm, a futurystycznym flow electro. 

Chino – The Cave. Na winylu i w sieci

Wydawnictwo od Chino dostępne jest już w formie cyfrowej. Dla miłośników fizycznych nośników, wytwórnia Syntetyk przygotowała wydanie winylowe. Klimatyczną okładkę The Cave, wewnątrz której znajdziemy liczącą 180 gram płytę, przygotował Karol Jaworski. Artysta już wcześniej ilustrował albumy, które ukazały się pod szyldem warszawskiego oficyny. Jego praca zdobi m.in. okładkę A Line Drawn By Chalk Hypnosis autorstwa projektu Dyktando.

Wydawnictwo The Cave można zamówić za pośrednictwem profilu labelu Syntetyk w serwisie Bandcamp. Poniżej znajdziecie tracklistę EPki krakowskiego twórcy.

A1. The Cave
A2. Pacific Curse
B1. Fearamid
B2. Infrared
B3. Loch