Chelonis R. Jones – nowy album w 2009

Zapowiedzi

Właściciel jednego z najbardziej magicznych głosów ostatnich lat, Chelonis R. Jones już niedługo wyda swój drugi album 'Chatterton'

Amerykanin Chelonis R Jones przeniósł się z Nowego Jorku do Europy by realizować swą artystyczną wizję bliżej świata, w którym żyli i produkowali najwięksi tego globu. Wyposażony w malarskie akcesoria, manuskrypty, poematy i zbiór piosenek zaczął swą wymarzoną przygodę ze Starym Lądem.

Pracował jako autor tekstów i wokalista w ponad dwudziestu kapelach rockowych i popowych, jednak to dopiero 2001 rok i spotkanie z elektroniką zmieniło jego życie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

 

Został zaproszony do wytwórni Get Physical by już w 2002 roku we współpracy z M.A.N.D.Y. i Booka Shade ukazać światu hit One & One. Później było jeszcze „I don´t know” które wyniosło Chelonisa na szczyty belgijskiej listy przebojów, a jego nazwisko stało się rozpoznawalne w świecie. 2005 rok to z kolei czas wydania debiutanckiego albumu, który wzbudził wiele kontrowersji w świecie muzyki elektroniczej – „Disclocated genius”. To wydawnictwo otworzyło drogę do współpracy z takimi gigantami jak Röyksopp, Oliver Huntemann, Corrugated Tunnel czy Marc Romboy.

Nakładem wytwórni tego ostatniego – Systematic Recordings ukaże się już pod koniec kwietnia najnowszy album Chelonis R. Jonesa „Chatterton”

 

Chelonis R. Jones – Chatterton [Systematic Recordings]
Data wydania: 24.04.2009

 

 

Tracklista:   

01. Barefoot through hell
02. Tornography
03. Rehabilitation
04. The cockpit
05. Underdog anomaly
06. Pompadour
07. On the run
08. For the last time/Psycho Audio Couture
09. Insects
10. Bathroom mirror legend
11. Pompadour/Pre mutation
12. Sky is sea

Więcej:
http://www.chelonis.com
http://www.myspace.com/chelonis
http://www.discogs.com/artist/Chelonis+R.+Jones

 

Chelonis R. Jones – One & One

Watch more YouTube videos on AOL Video

 

Chelonis R. Jones – I don’t know

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →