Policja aresztowała mężczyzn, którzy chcieli wystawić na loterię kosz narkotyków i… udziec wieprzowy

Fot. DJ Mag
News
kosz pełen narkotykwów

Sytuacja miała miejsce w Hiszpanii. Świąteczny kosz pełen kokainy, haszyszu i innych używek miał uprzyjemnić nabywcy Boże Narodzenie.

Narkotyki jako wygrana na loterii

Losy na loterię świątecznego „prezentu pełnego przyjemności” miały być sprzedawane za 5 euro. Jednak zanim trafiły one do obiegu policja z Murcji aresztowała dwóch mężczyzn (Argentyńczyka i Hiszpana) zarządzających owym procederem. Mundurowi przechwycili kosze zawierające kokainę, alkohol, haszysz, tytoń i oraz… 8-kilogramowy udziec z peklowanej szynki. Wyglądało na to, że obie „nagrody” miały być rozdane w konkursie – jedna w Boże Narodzenie, a druga w główne święto Hiszpanii 6 stycznia nazywane Epiphany.

Podejrzanym postawiono zarzuty popełnienia przestępstw narkotykowych i oszustwa w zakresie energii elektrycznej, ponieważ ich lokale były nielegalnie podłączone do krajowej sieci energetycznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W melinie, gdzie przebywali pechowcy, odkryto również 165 roślin marihuany, które zostały przejęte wraz z 5 kilogramami suszonego ziela, kilogramem pąków, 33 lampami halogenowymi i wentylatorami używanymi do uprawy roślin oraz kokainą.

Fot. DJ Mag

Kolejny sukces hiszpańskiej policji w walce z narkotykami

Na początku tego roku w Barcelonie skonfiskowano 827 000 tabletek ecstasy podczas największej w historii kraju akcji przechwytywania syntetycznych narkotyków. Wraz z pigułkami skonfiskowano również 76 kg speedu, 39,5 kg krystalicznej mety i 217 litrów płynnej amfetaminy. Zaangażowany w przestępstwo gang został opisany przez policję jako „najważniejsza organizacja przestępcza zajmująca się produkcją i handlem narkotykami syntetycznymi w historii hiszpańskiego obrotu nielegalnymi substancjami”.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →