Chase & Status wracają do Polski! ZAMÓW BILETY

338
Eventpromo
Chase & Status wracają do Polski! ZAMÓW BILETY

Chase & Status w dj secie wraz z MC Rage już 4 października w Praga Centrum. Ruszyła sprzedaż biletów!

Chase & Status – ponad dekada kariery

Duet Chase & Status rzuca gromy na światowej muzycznej scenie już od ponad dekady. Saul Milton (Chase) i Will Kennard (Status) poznali się na studiach i podjęli bardzo słuszną decyzję o współpracy. Dało nam to cztery wcześniejsze albumy z udziałem Plan B, CeeLo Green, Example, Tinie Tempah, General Levy, Emeli Sande, Irah, Nneka, Takura, Major Lazer czy Pusha T. Jak na artystów z niepohamowaną wyobraźnią przystało, Chase & Status prowadzą niezależny label MTA Records.

Chase & Status – kiedy nowa płyta

W 2019 roku przyszła pora na ich piąty studyjny album. Chase & Status 31 maja wydali płytę RTRN II JUNGLE. Artyści chcieli na niej stworzyć „nowe jungle” czerpiąc garściami inspiracje z korzeni nurtu. Czym im się to udało? Będziecie mogli przekonać się na żywo już 4 października w warszawskiej Praga Północ, kiedy to duet odwiedzi nasz kraj.

Brytyjczykom na scenie towarzyszyć będzie długoletni współpracownik, legendarny MC Rage. Muzyk wspiera wspiera duet od 2009 roku. Możecie go też znać z utworu parodii Fuck The Macarena, czy z tytułu „najlepiej opłacanego MC w historii hardcore”.

Chase & Status – bilety na koncert w Polsce chase & status

Na Biletomat.pl ruszyła już przedsprzedaż biletów na to niezwykłe wydarzenie. Możecie je zdobyć TUTAJ.

Kup Bilety

Biletomat.pl
69 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.