Chase & Status dzielą się nowym singlem

News

Chase & Status wypuścili nowy singiel. Do premierowego utworu zatytułowanego Engage powstał również teledysk. Zobaczcie!

Chase & Status z nową porcją muzyki

Singiel Engage promuje nadchodzącą płytę Chase & StatusFabric presents Chase & Status RTRN II FABRIC. W utworze usłyszeć możemy wokal jamajskiego artysty dancehallowego o ksywie Shabba Ranks. Teledysk do utworu został zmontowany w większości z archiwalnych materiałów video, na których możemy zobaczyć fragmenty rave’ów z lat 90-tych. Wideoklip możecie obejrzeć poniżej.

Chase and Status – Engage

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fabric presents Chase & Status RTRN II FABRIC będzie miksem od Chase & Status, zawierającym aż 48 kawałków, w tym osiem ekskluzywnych, oryginalnych utworów takich wykonawców, jak:  Dead Dred, DJ Rap feat. Outlaw Candy, Wax Doctor, Rude & Deadly, jak również samego duetu. Osiem oryginalnych kawałków będzie dostępnych na podwójnym wydaniu winylowym. Wydawnictwo ukaże się 30 października.

Okładka płyty RTRN II FABRIC

Chase & Status – porywający duet

Angielskie trio rzuca gromy na światowej muzycznej scenie już od ponad dekady.  Saul Milton (Chase) i Will Kennard (Status) poznali się na studiach i podjęli bardzo słuszną decyzję o współpracy. Ch&S prowadzą niezależny label MTA Records.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →