Central – nowy cykl na imprezowej mapie Polski

Eventpromo
central

Central to zupełnie nowa marka wkraczająca na rodzimy rynek klubowy. Już niedługo, bo za 2 tygodnie odbędzie się pierwsza impreza pod tym szyldem. A to dopiero preludium do czegoś większego.

Cental – zupełnie nowy projekt

Central to projekt, który stawia sobie za zadanie promowanie najwyższej jakości muzyki. W centrum uwagi autorów nowego tworu jesteście przede wszystkim Wy – uczestnicy imprez. To dla Was i Waszych gustów powstaje inicjatywa, która ma zamiar wprowadzić powiew świeżości poprzez promocję artystów światowego kalibru i zupełnie nowych twarzy. Już niedługo odbędzie się pierwsza impreza z tego cyklu, która ma być przedsmakiem czegoś większego – Centrum Festivalu.

Central x ParanoidCollab – line-up

Inauguracyjna impreza projektu odbędzie się już za 2 tygodnie – 21 lutego w Protokulturze. Tej nocy w Gdańsku usłyszymy aż 10 artystów. W roli headlinera imprezy wystąpi Antonio Valente, który swoją karierę rozpoczął w 1999 roku. Dziś artysta ma na swoim koncie ponad sto wydawnictw płytowych, zarówno fizycznych, jak i tych cyfrowych. Wspierają go największe postaci sceny muzyki elektronicznej, takie jak: Richie Hawtin, John Acquaviva, Laurent Garnier czy Carl Craig.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak sam przyznaje, inspiracje do tworzenia nowej muzyki stanowi dla niego techno z lat 90. Na swoim koncie ma wydawnictwa w takich stajniach jak np. Sino rec., The Triangle Records, Lapsus Music, Icon Music i Hexyl Music.

Antonio Valente – Poseidon

Obok Antonio Valente usłyszymy: Tsibo – pochodzącego z Grecji DJ-a i producenta, niezwykle utalentowanego i doświadczonego RDK – założyciela Napam Music, Mikołaja Barta – młodego DJa, który odpowiedzialny jest za projekt ParanoidCollab oraz Roysata i Nu:Teka. Na Side Stage czas umilą nam: EkEko, DJ Shell, Staryk i Владимир Пугачев.

Tsibo – Dead End

Central x ParanoidCollab | Electronic Era – bilety

Impreza odbędzie się 21 lutego w gdańskiej Protokulturze. Start – godzina 22:00. Bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl. W ten weekend w Gdańsku szykuje się zacny rave!

Central x ParanoidCollab - Gdańsk, Protokultura | 21.02.2020

Biletomat.pl
od 10 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →