W piątek kwasy, w sobotę electro – wybierz się do Labu w ten weekend

News

Wirtuoz TB-303 Ceephax Acid Crew i mistrz mrocznego electro Umwelt wystąpią już w ten weekend w poznańskim klubie Projekt LAB.

Nadchodzi jeden z najciekawszych weekendów na Grochowych Łąkach 5 w Poznaniu. W piątek klub Projekt LAB startuje z nowym cyklem imprez „This Is Acid”, skupionym głównie na kwaśnych brzmieniach rodem ze starej szkoły. Pierwszym gościem specjalnym cyklu będzie Ceephax Acid Crew.
Ceephax Acid Crew (dla swojej mamy Andy Jenkinson) to brat Squarepushera i jedna z najbardziej barwnych postaci na scenie muzyki elektronicznej. Jego acidowe występy na żywo to już nie improwizacja, a czysty chaos. Na scenę często zabiera ekstrawagancki sweter ze swojej pokaźnej kolekcji oraz m.in. Rolanda TR-909, TR-707 czy TB-303.

Sobotnia impreza to natomiast ukłon w stronę „powrotu” electro na salony. Ekipa Technosoul przejmuje klub z jednym z headlinerów Up To Date Festival 2016. Chodzi oczywiście o Umwelta.
Umwelt – francuski to mistrz tłustego electro, kwaśnych riffów i epickich dramatycznych melodii w futurystycznym, post-apokaliptycznym stylu. Artysta słynie z grania niewydanych jeszcze sztosów – na pewno wyciągnie coś specjalnego ze swojej torby w nadchodzącą sobotę.
Bilety na oba wydarzenia są dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl. Poniżej możecie też sprawdzić pełne lineupy tych imprez… do zobaczenia w labie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zagrają: Ceephax Acid Crew, Goerserr live, Feelaz, DJ MARIUSHA aka Zariush, Rewir
Zagrają: Umwelt, Dtekk, Essence, Impakt, Raff Labowski, Loco Motive, MRTN., Cha&Lit, PLEBS, ADM
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →