CDJ-3000 z konkretną aktualizacją. Rekordbox CloudDirectPlay zakończy erę pendrive’ów?

Fot. Pioneer
News
CDJ-3000, CloudDirectPlay, Pioneer

"Odtwarzaj utwory bezpośrednio z chmury za pomocą flagowego odtwarzacza, aby DJ-ować lepiej i z głową" - brzmi opis do aktualizacji firmware’u modelu CDJ-3000 firmy Pioneer. Producenci pendrive'ów właśnie zamarli. Czy aby słusznie?

Ulepszenie goni ulepszenie. Jeszcze niedawno za szczyt techniki uważaliśmy ekran dotykowy naszych CDJ-ów. Dziś już wiemy, że był to zaledwie zalążek wielkich zmian i jedna z wielu nowości przygotowanych przez Pioneer DJ w kolejnych wersjach swoich urządzeń. Udostępniony nowy firmware odtwarzacza CDJ-3000 w wersji 2.0, jest aktualizacją wprowadzającą nową funkcję rekordbox CloudDirectPlay, która umożliwia bezpośrednie odtwarzanie muzyki przechowywanej w chmurze na CDJ-3000. Jak wygląda to w praktyce?

How to use rekordbox CloudDirectPlay | CDJ-3000 Tutorial Series

Pioneer CDJ-3000. Nowa funkcja, która daje bardzo dużo

Coraz częściej widywany w klubach z uwagi na funkcjonalność i kreatywność pozwalające tworzyć bardziej wyszukane sety. Rosnąca popularność przechowywania plików w chmurze wymaga na twórcach sprzętu na najwyższym poziomie, co wiąże się z udogodnieniami systematyczne wchodzącymi na wyższy level. Odtwarzanie muzyki bezpośrednio z chmury doświadczamy na co dzień, a dzięki aktualizacji firmware’u, będziemy mogli to samo uczynić na modelu Pioneer CDJ-3000, bez konieczności pobierania jej na komputer i zapisywaniu na pamięci USB.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Teraz, dzięki rekordbox CloudDirectPlay, DJ-e mogą korzystać zarówno z zaawansowanych funkcji CDJ-3000, jak i z wygody związanej z bezpośrednim dostępem do muzyki w chmurze.

– brzmi komunikat Pioneera

Wersje rekordbox Creative i Professional oferują od teraz Cloud Library Sync. Dzięki tej funkcji możliwy będzie dostęp do najnowszej biblioteki z pozycji różnych urządzeń i synchronizacja listy odtwarzania i utworów pomiędzy tymi urządzeniami. Od teraz koniec z pobieraniem i eksportowaniem plików. Metadane w postaci punktów kontrolnych Hot Cues i Memory Cues również będą dostępne, a ich edycja na CDJ-3000 lub w rekordboxie na urządzeniach PC/Mac/iOS/Android, zostaną automatycznie przesłane do chmury. Dzięki temu biblioteka muzyczna zawsze będzie aktualna.

CDJ-3000, CloudDirectPlay, Pioneer

Fot. Pioneer

Pioneer CDJ-3000. DJ-owanie z głową

Aby chmurowy patent działał bez zarzutu, wystarczy podłączyć CDJ-3000 do Internetu kablem LAN za pomocą złącza Pro DJ Link. Wcześniej należy jednak wyeksportować klucz uwierzytelniający z rekordbox na nośnik USB. Dzięki temu, po podłączeniu do CDJ-3000 możliwe będzie zalogowanie się bezpośrednio z odtwarzacza do Twojej najnowszej biblioteki rekordboxa. Po wyjęciu USB, CDJ traci dostęp do chmury, więc dostęp do plików będzie niemożliwy. W przypadku zaginięcia USB możliwa jest opcja cofnięcia dostępu do jego pamięci przy użyciu rekordboxa.

Dzięki możliwości zalogowania się do swojej najnowszej biblioteki rekordbox w kabinie DJ-a i odtwarzania muzyki bezpośrednio z chmury, możesz DJ-ować z głową i w jeszcze lepszym stylu.

CloudDirectPlay jest dostępny jako darmowa aktualizacja firmware dla 3000s na stronie Pioneer DJ. Do korzystania z funkcji potrzebny jest plan Creative lub Professional, który zaczyna się od ok. 80 zł miesięcznie.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →