Pierwszy VIDEO podcast od C&C bookings – PREMIERA!

News

Polska agencja bookingowa C&C bookings startuje właśnie z serią unikatowych VIDEO podcastów realizowanych przez VJ Emiko. Pierwszym gościem jest An On Bast - OGLĄDAMY!

Rozpoczynamy cykl video dokumentów z zapisami występów najlepszych Polskich dj i producentów, związanych z muzyką elektroniczną. CC 2 SEE to nowy projekt agencji C&C bookings, mający na celu przybliżyć dokonania naszych rodzimych artystów, jak i specjalnie zaproszonych gości. Za jego realizację odpowiedzialna jest/będzie vj Emiko – jej wizje zobrazowania muzyki możemy zobaczyć na największych festiwalach i imprezach w Polsce jak i na całym świecie. – mówi Rafał Cały założyciel C&C Bookings. Partnerem przedsięwzięcia jest portal Muno.pl.
Poza przyglądaniu się technicznym popisom artystów, Emiko postara się w pełni udokumentować zarówno muzyczną, jak i wizualną część imprezy – esencja dźwięku z żonglerką kolorem i obrazem zapowiada się wyjątkowo interesująco.
Na początek królowa polskiej elektroniki – An On Bast. Elektryzujące live-acty jednej z najciekawszych producentek w Polsce dały jej przepustkę do występów na całym świecie oraz wszystkich ważniejszych miejscach na klubowej mapie Polski. Tu warto zauważyć, że już niebawem (26.07) wraz z Maćkiem Fortuną odwiedzą festiwal Audioriver.
Zapis video został zrealizowany we wrocławskim klubie Lapanika.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →