Catz’n’dogz mixują Poland Calling 2

News

Juz niebawem na sklepowe półki trafi druga odsłona kompilacji Poland Calling autorstwa Catz'n'dogz.

W pierwszej kompilacji „Poland Calling” pomysłodawca Jarek Czechowski zmiksował muzykę młodych polskich artystów, na których jego zdaniem warto zwrócić uwagę. Wydawnictwo zostało ciepło przyjęte zarówno przez fanów, jak i krytykę, co pozwala stwierdzić, iż nasza rodzima scena muzyki elektronicznej ma się całkiem nieźle.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Spore zainteresowanie kawałkami znajdującymi się na pierwszej części kompilacji zrodził naturalny odruch do nagrania kolejnej. Tym razem Jarek zaprosił do współpracy nasz polski „towar eskportowy”, duet producenko-DJ-ski – Catz’n’Dogz, który oprócz wydawnictw dla renomowanych światowych labeli, zjechał ze swoją muzykę już pół świata.

 

 

Jako nieliczni Polacy posiadają na koncie płyty wydane nakładem Trapez, Trenton, Crosstown Rebels, Mothership czy też Get Physical. 3 Channels dostali wolną rękę w doborze muzyki, a jedynym warunkiem jest to aby była ona polska. Biorąc pod uwagę, iż styl jaki prezentują jest zgoła odmienny od tego co gra Jarek, można spodziewać się, że płyty ukierunkowanej na fanów houseu, deep house’u czy też minimalu.

 

Źródło: materiały promo

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →