Catz’n Dogz zagrają w warszawskiej Iskrze! KUP BILETY

570
Eventpromo
catz'n Dogz w Iskrze

Iskra przygotowała prawdziwą bombę dla fanów house na końcówkę wakacji. Nadchodzi impreza z Catz 'n Dogz!

Iskra Pole Mokotowskie

Iskra Pole Mokotowskie to niecodzienne warszawskie miejsce, które latem udostępnia dla swych gości basen i olbrzymie zielone przestrzenie. W wakacyjne miesiące odbywają się tam niezliczone imprezy pod chmurką, a jako, że powoli nadchodzi kres tego błogiego czasu, Iskra postanowiła z przytupem zakończyć sezon. Już 23 sierpnia odbędzie się tam house’owa impreza z topowym polskim duetem – Catz’n Dogz!

Catz 'n Dogz

Catz’n Dogz, 23 sierpnia, Warszawa

Znani i uznani na międzynarodowej scenie Grzegorz i Wojtek od lat porywają swoją muzyczną różnorodnością. MUSIC NOT GENRES to deklaracja artystów mocno wyczuwalna w ich występach na żywo, w których przekraczają granice gatunków muzycznych, selekcjonując kawałki na bazie emocji. Rodzinne miasto artystów to Szczecin leżący w bliskiej odległości od Berlina, którego styl ma duży wpływ na ich twórczość. Jednak berlińskie brzmienie nie jest jedyną inspiracją artystów. Deep house, elementy disco czy jazzowe wokale bardzo mocno charakteryzują muzykę Catz’n Dogz.

Catz’n Dogz w Warszawie – bilety

Ich występ będzie idealnym podsumowaniem wakacji w Iskrze. Nie możecie tego przegapić! Bilety na to wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Catz'n Dogz | 23 sierpnia | Iskra Pole Mokotowskie

Biletomat.pl
10 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.