Catz 'n Dogz z nowym materiałem na FEST Festival. Znamy szczegóły wyjątkowego występu

Fot. T. Chojnacki
catz 'n dogz

Trzecia edycja FEST Festival właśnie wystartowała. Jedno z największych świąt muzyki nie tylko elektronicznej wypełni przestrzeń Parku Śląskiego artystami ze światowego i polskiego topu. W gronie ogłoszonych jest duet Catz 'n Dogz, który specjalnie na tę okoliczność przygotował nie lada gratkę.

Kiedy jedni na dobre oddali się okresowi wakacyjnemu, obierając kierunek słoneczna plaża w Mielnie, dla Grzegorza Demiańczuka i Wojciecha Tarańczuka rozpoczął się najgorętszy okres w roku. Nie tylko pogodowy. Kurz po występach Catz 'n Dogz na Open’erze i Audioriver na dobre nie opadł, a kolejne czyhają na horyzoncie. Jeden z naszych ulubionych duetów poza odwiedzinami w Chorzowie, Tamie czy na Wisłoujściu ma w najbliższych tygodniach na rozkładzie Niemcy, Wielką Brytanię, Hiszpanię, Danię i USA. Istny maraton, któremu towarzyszyć będzie najnowszy album z premierą zaplanowaną na wrzesień.

Czytaj również: Catz 'n Dogz i Baasch łączą siły – posłuchaj Jestem

Catz 'n Dogz. Jedyny taki występ

Szykowany od dłuższego czasu album do momentu ogłoszenia najbliższego występu był dość enigmatyczny. Wiadome było, że do jego stworzenia zaproszono artystów, których panowie cenią, i których na co dzień słuchają. Utwory z nadchodzącego krążka opowiadają o miłości, codziennych zmaganiach, szukaniu szczęścia w świecie pełnym przeciwności i kontrastów:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Cześć wszystkim. Jak niektórzy z was już wiedzą, we wrześniu wydajemy swój nowy album po polsku. I z tej okazji przygotowaliśmy specjalny projekt, nad którym pracowaliśmy od paru miesięcy. Jego premiera obędzie się już w ten piątek na FEST Festival. O 22:30 widzimy się na scenie Silesia, gdzie zagramy ze wspaniałymi gośćmi jak Kayah, Rosalie, Baasch, Rebeka i Kuba Karaś. Super wizualizację przygotowali dla nas Puszka Studio. Widzimy się! Mamy nadzieję Was tam wszystkich zobaczyć. I do piątku!

Drugi występ w trakcie tegorocznego FESTA zaplanowany jest na piątek dwunastego sierpnia na godzinę 22:30. Duet będzie można ponadto usłyszeć dzień wcześniej na scenie Eden równo o północy. Zaraz po Melli Dee, a przed Georgem Fitzgeraldem.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →