Catz 'n Dogz ruszają w Polskę PREMIERA UTWORU

News

Tylko u nas Catz 'n Dogz przedstawiają swoją polską trasę klubową. Prezentujemy również premierowo utwór z nadchodzącego albumu Basic Colour Theory! Posłuchaj!

Polski „eksportowy” duet producentów i didżejów – Catz 'n Dogz – 9 października zaprezentuje swój najnowszy albumBasic Colour Theory – niezwykle barwne i błyskotliwe ukoronowanie ich dotychczasowej kariery na międzynarodowej scenie muzyki tanecznej.

PREORDER: Catz 'n Dogz – Basic Colour Theory na iTunes

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

PREMIERA: CZAS POCZEKA (CHYBA)

Już teraz, tylko u nas, możecie posłuchać w całości utworu zamykającego album – Czas Poczeka, nagranego wspólnie z orkiestrą Jana Stokłosy.

Czas poczeka to nasz ulubiony kawałek z albumu. Ta piosenka powstawała bardzo powoli – wiedzielismy dokładnie jaki efekt chcemy uzyskać – coś w stylu instrumentalnego funku z lat 70tych. Nad wersją instrumentalną spędziliśmy bardzo dużo czasu – Envee skontaktował nas z Jankiem Stokłosą, który napisał nuty. Gdy przyjechaliśmy na nagranie z kwartetem smyczkowym, byliśmy oczarowani efektem. Za finalny miks odpowiedzialny jest Mateusz z ConcreteCut. „Czas Poczeka (Chyba)” to piosenka o przemijaniu, przyjaźni, wierze w siebie i zwątpieniu. Jest jednocześnie pozytywna i smutna – to “chyba” najbardziej nam sie w niej podoba. Często myślę o swojej mamie gdy słucham tej piosenki, bo wiem, że bardzo by jej się podobała… – mówi Wojtek z Catz 'n Dogz.

POLSKA TRASA KONCERTOWA CATZ 'N DOGZ:

Wojtek i Grzegorz zaplanowali również polską trasę koncertową promującą krążek Basic Colour Theory. Odwiedzą 5 miast: Wrocław, Warszawę, Kraków, Sopot oraz Poznań. Poniżej możecie sprawdzić do jakich klubów i miast zawitają:

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →