Zapracowani Catz N’ Dogz

News

Nowy album, liczne EP'ki i remixy, współpraca z największymi gwiazdami muzyki elektronicznej oraz założenie kolejnej wytwórni. Co jeszcze w planach na 2010 rok ma duet Catz N' Dogz?

Pozycja Catz N’ Dogz na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej jest bardzo silna. Dowodzą temu liczne bookingi w najlepszych klubach i festiwalach na całym świecie, bardzo dobrze przyjęty debiutancki album Stars Of Zoo oraz liczne EP’ki i remixy dla najbardziej wpływowych wytwórni.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rok 2010 zapowiada się równie pracowicie i owocnie dla polskiego duetu. Catz N’ Dogz ogłosili wydanie kolejnego albumu, który ma trafić do sprzedaży w pierwszej połowie tego roku. Do nagrania materiału zaproszene zostały m.in. takie gwiazdy jak: Claude VonStroke, Pol_On czy też Dop. Na płycie udzielili się wokalnie Paul Randolph (Jazzanova) i Nicholas Ryan Gant

 

 

Catz N’ Dogz już wkrótce wydadzą także kilka nowych Ep’ek i remixów dla takich wytwórni jak: Circus Company czy Moon Harbour. W planach jest także kolaboracja z Soulclap, czego wynikiem będzie wspólny singiel „Can’t Stand The Rain” pod nazwą Clapz II Dogz. Nie zapominajmy oczywiście o naszej rodzimej kompilacji „Poland Calling 2”, o której nie tak dawno wspominaliśmy na łamach muzikanova.pl.

 

Wraz z nowym rokiem Catz N’ Dogz, po Channels Records, uruchomili nową wytwórnię pod nazwą Pets Records, nakładem której już w lutym ukaże się pierwsza EP’ka. W kolejce na kolejne wydawnictwa ustawili się już m.in.: Pol_on (Freerange), King Rock (Two Armadillos), KiNK czy też Andreas Saag.

 

 

Jeśli zaś chodzi o nadchodzące bookingi, duet Catz N’ Dogz będziemy mieli okazję zobaczyć na licznych imprezach zarówno w Polsce jak i za granicą. Zapraszamy Was szczególnie na kolejną odsłonę cyklu imprez PETS w poznańskim klubie SQ, gdzie 30 stycznia 2010 roku u boku naszego duetu wystąpi Lee Jones. Już teraz możecie nabyć bilety na tę imprezę w naszej bileterii.

 

Zamów bilety na muzikanova.pl:

30-01-2010 – Pets Gone Wild Vol. 2 feat. Lee Jones

 

Poniżej możecie odsłuchać dwa niewydane jeszcze remixy utworów Lunacity Express oraz Dop.

 

PS. Z redakcji muzikanova.pl ślemy serdeczne życzenia z okazji urodzin dla 1/2 składu C’nD – Grzegorza 😉

 


Lce-mrjack-catz-n-dogz-remix-moonharbour by catz n dogz aka 3channels

DOP-cndremix-circuscompany by catz n dogz aka 3channels

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →