Garść newsów o Catz 'n Dogz

News

Szczeciński duet zapowiada wydanie nowego singla oraz kompilacji dla wytwórni Get Physical.

Catz 'n Dogz na nadmiar wolnego czasu z całą pewnością nie narzekają. Kalendarz występów wypełniony po brzegi, a pozostały czas to intensywna praca w studio. Dopiero co informowalismy o nowym remiksie popełnionym dla labela Nica Fanciullego, a Grzesiek i Wojtek dosypują właśnie kolejną garść newsów.
fot. Paula Bartczak
Po pierwsze, w sierpniu na Get Physical ukaże się kolejny singiel Catz 'n Dogz, zatytułowany ’They Frontin’’. Numer ten można obecnie usłyszeć w setach m.in. Damiana Lazarusa, Heidi, M.A.N.D.Y. oraz Claude VonStroke’a. Oprócz wersji oryginalnej, wydawnictwo zawierać będzie remix XXXY oraz utwór ’Ass Point’. Odsłuch znajdziecie po newsem.
Po drugie, Catz 'n Dogz będą odpowiedzialni za zmiksowanie kolejnej części sztandarowej kompilacji labela Get Physical – ’Body Language’. Mix zawierać będzie sporo kawałków, które do tej pory były dostępne wyłącznie na vinylach, oraz ekskluzywnych editów stworzonych nie tylko przez autorów mixu, ale również ich przyjaciół.
Po trzecie, panowie mają sporo świeżego materiału nagranego wspólnie z Martinem Dawsonem. Czyżby szykował się wspólny album? Czekamy z niecierpliwością na więcej szczegółów!
Przy okazji, w czwartek 5 lipca duet zaprezentuje się na gdańskiej plaży podczas imprezy Pets vs Birds, której główną gwiazdą będzie Claude VonStroke.


Catz 'N Dogz – They Frontin’ feat. Monty Luke by catz n dogz aka 3channels

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →