Drugi album Catz n Dogz – „Escape From Zoo”

News

Catz n Dogz ukończyli pracę nad drugim albumem - "Escape from Zoo". Już teraz możecie przesłuchać utwory, które znalazły się na płycie!

Minęły już dwa lata od momentu ukazania się debiutanckiej płyty długogrającej duetu Catz n Dogz„Stars of Zoo”. Panowie na przestrzeni tego czasu poszerzyli nieco swoje zainteresowania muzyczne, co niewątpliwie można odczuć po przesłuchaniu nowego albumu „Escape from Zoo”. Dużo tu akcentów hip-hopooych, R&B, disco, dubstepu oraz deep house’owych.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Stworzenie materiału na płytę zajęło Grzegorzowi i Wojtkowi cały rok. Także i tym razem Catz n Dogz zaprosili do współpracy innych znanych artystów – Claude VonStroke’a, Paula Randolpha oraz Dop. Album „Escape from Zoo” ma się ukazać we wrześniu tego roku nakładem wytwórni Mothership. Płytę poprzedzać będzie kilka „12, które trafią już niedługo do sprzedaży. Ponadto czeka na nas wiele muzycznych atrakcji w postaci bonusowych numerów oraz ekskluzywnych singli z remixami. Na pierwszym z nich znajdziemy interpretację utworu Catz n Dogz w wykonaniu Carla Craiga!

 

Jeśli jesteście ciekawi jak brzmi nowy album Catz n Dogz zachęcamy Was do odwiedzenia oficjalnej strony labelu Mothership, na której znajdziecie 'player’ z utworami z „Escape from Zoo”.

 

Poniżej grafika okładki oraz tracklista.

 

Catz n Dogz – Escape from Zoo [Mothership]

Data wydania: wrzesień 2010

 

 

Tracklista:

01. 5-10-15

02. Warsaw By Night

03. Only For The Moment
04. Relaxation is a Skill
05. Far Away (feat. Claude VonStroke)
06. Domek Na Prerii
07. Im Free (feat Paul Randolph)
08. I’m The One Who’s Crazy
09. Pets Gone Wild
10. Poranek Organek (feat dOP)
11. Everything is Sexual
12. Long Way
13. I’m Free Anthem (ft. Paul Randolph)

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →