Catz 'n Dogz celebrują wydanie albumu! KONKURS!

Wydarzenie

W najbliższy piątek Catz 'n Dogz świętować będą w warszawskim klubie 1500m2 wydanie swojego albumu 'Escape from Zoo'. Mamy dla Was niespodzianki!

Rzadko zdarza się, żeby polski artysta wydając album promował go trasą po USA, Ameryce Południowej i całej Europie, rzadko zdarza się też, żeby wydająca go wytwórnia należała do absolutnych liderów rynku. A tak właśnie jest w przypadku polskiego duetu Catz’n’Dogz.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Catz 'n Dogz

 

Premierowo w europjeskiej skali, w najbliższy piątek 29 października w warszawskim klubie 1500m2 zaprezentują nie DJ set, ale najprawdziwszy występ live. 

Aby uczcić europejską premierę płyty zagra również zaprzyjaźniony z Kotami i Psami artysta. Jesse Rose, bo o nim mowa, remixował już Armanda van Heldena, Underworld czy Simian Mobile Disco, wielu nazywa go ojcem nowej szkoły house i najbardziej znaczącym twórcą ostatnich lat. Jego występ będzie jedynym w kraju i polskim debiutem.

Support temu wydarzeniu zapewnią SLG i gospodarze wieczoru – Dr Dip & bshosa z detroitZDRoJ.

Portal Muno.pl objął patronat nad tym wydarzeniem. Polecamy!

29.10 detroitZDRoJ: Catz’nDogz Album Record Rls feat. JESSE ROSE (Made to Play/UK) @ 1500 m2, Warszawa

 


 

KONKURS!!!

 

Mamy dla Was konkurs – do wygrania jest najnowszy album Catz 'n Dogz z podpisami szczecińskiego duetu oraz kolekcja detroitZDRóJ (koszulka + torba).

Aby wygrać należy wysłać poprawną odpowiedź na jedno z poniższych pytań(z zaznaczeniem w temacie, o którą nagrodę chodzi), wraz z imieniem i nazwiskiem, oraz adresem pocztowym na maila [email protected]

 

1. Album 'Escape from Zoo’ podpisany przez CnD

Proszę wymienić jedną osobę, która współpracowała z Catz 'n Dogz przy pierwszym i jedną, która kooperowała przy drugim albumie.

2. Zestaw detroitZDRoJ koszulka + torba

Którą rocznicę obchodzi label Made to Play założony przez Jesse Rose?

 

Powodzenia!:)

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →