Catz 'n Dogz – Booty Comes First / Bones Shakin

Recenzje

Info

Data wydania:
2014/03/14
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:

Pierwsi Polacy w Boiler Room, pierwsi Polacy z Essential Mixem, własna wytwórnia i światowe trasy koncertowe. Chyba nikt już nie ma wątpliwości kto jest naszym najlepszym towarem eksportowym, jeśli chodzi o taneczną elektronikę.

Catz’n Dogz, bo o nich mowa, po bardzo owocnym dla siebie 2013 roku nie zwalniają tempa i zaskakują nas kolejnymi wydawnictwami. Na początku tegorocznej współpracy z wytwórnią Claude Von Stroke’a – Dirtybird był ich numer „Drop It” w kompilacji „BBQ”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Teraz Grzesiek i Wojtek kontynuują miłość do parkietowych bangerów, pokazując nam najnowszą Epkę „Booty Comes First / Bones Shakin”. Muszę przyznać, że zarówno tytuły numerów jak i zawartość mają jednoznaczny wydźwięk.

Nie znajdziemy tutaj piosenek dla zakochanych, utworów przy których będziemy mogli spokojnie wypić drinka. To rozpalony, seksowny tech-house przy którym panie będą promować swoje wdzięki na parkiecie, tak że nawet de jot będzie łapał się za głowę. Oczywiście wielcy znawcy stwierdzą, że to toporne i bez wyrazu, ale – to tak jak z seksem – na uczucia jest pora przed i po, w trakcie jest tylko ostra jazda na krawędzi.

Za każdym razem Panowie pokazują, że na tworzeniu klimatu znają się bardzo dobrze. Czy to melancholijny deep house, eksperymentalna elektronika czy jak w tym przypadku pompujący tech-house. Ewidentnie muzyka dla odważnych, dla których nocne, klubowe szaleństwa nie kończą się przed północą. Zabójcze wydawnictwo…i drogie Panie, pamiętajcie – „Booty Comes First”.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →