‚Alpha Omega’ – nowy album Caspy

2 342
Zapowiedzi
‚Alpha Omega’ – nowy album Caspy

Pochodzący z Wielkiej Brytanii Caspa zapowiada wydanie swojego drugiego albumu zatytułowanego 'Alpha Omega' w kwietniu tego roku za pośrednictwem Dub Police.

Ogromny sukces Caspa to wynik ciężkiej i długotrwałej pracy artysty oraz budowanie swojego muzycznego imperium od samych podstaw. Jego kariera rozpoczęła się w 2003 roku od wydania numeru „Bass Bins” jeszcze jako Quiet Storm. W tym samym czasie Brytyjczyk prowadził też cotygodniowe audycje w Rinse FM. Rok później powstała pierwsza wytwórnia artysty Storming Productions. Wkrótce Caspa zdecydował się na otwarcie kolejnego labelu – Dub Police, skoncentrowanego na promocji nowych artystów z kręgu muzyki dubstep.
„Alpha Omega” będzie drugim po wydanym w 2009 roku „Everybody’s Talking, Nobody’s Listening!” albumem artysty. Na nowej płycie znajdziemy 15 numerów w tym znany już „Back For The First Time” z 2010 roku. Premiera krążka odbędzie się w kwietniu tego roku oczywiście za pośrednictwem Dub Police.
Dla wszystkich fanów, którzy nie mogą się doczekać albumu, artysta przygotował niespodziankę w postaci darmowego numeru „Freeze”, który znajdziecie na końcu newsa.
Caspa – Alpha Omega
Data wydania: 22.04.2013
Tracklista:
01. Alpha Omega
02. Setting Sun
03. War ft. Keith Flint
04. Sexy Beast
05. Techno Terry ft. Dismantle
06. Ghost Town ft. Dope D.O.D.
07. Freeze
08. On It ft. Mighty High Coup
09. Smoke & Mirrors ft. Geoff Smith
10. One By One ft. Ayah Marar
11. Phone Dub (Skit)
12. Let The Rush Kick In ft. Party Squad
13. If They Knew What I Know
14. Reach For The Sky ft. Diane Charlemagne
15. Back For The First Time