Casio wraca do gry. Nadchodzi nowy syntezator i wokoder

fot. materiały prasowe
News
Casio wraca do gry. Nadchodzi nowy syntezator i wokoder

Japoński gigant, firma Casio wraca z kolejnym elektronicznym urządzeniem. Nowy syntezator i wokoder ma solidne papiery, aby mocno namieszać na rynku. Sprawdź szczegóły.

Casio – synthowa przyszłość

Casio od jakiegoś czasu mocno stawia na mistyczny wręcz marketing swojego nowego urządzenia. Do Internetu dostają się od jakiegoś czasu kilkunastosekundowe filmiki przybliżające najnowszy produkt japońskiej firmy. Kto zapomniał o tej marce, powinien się z nią szybko przeprosić. Katalog Casio przyzwyczaił nas do wypełnionych po brzegi innowacji i zapierających dech instrumentów elektronicznych.

Syntezator z wbudowanym wokoderem

Ostatni zwiastun prezentuje nam w pełnej okazałości zapowiadany hit od Casio. Urządzenie wygląda jak klawiatura bądź syntezator z towarzyszącym odgłosem ludzkiego dźwięku, co sugeruje, iż sprzęt będzie połączeniem syntezatora z wokoderem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Casio ewidentnie lubi się bawić, również ze swoimi fanami. Przed świętami Bożego Narodzenia udostępnili tajemniczy film na swoim Facebooku wyłącznie ze słyszalnym odgłosem „sprawdź to”, ale bez śladu jakiegokolwiek sprzętu. Najnowszy filmik, który legendarny brand wrzucił na swoje media społecznościowe daje nam namiastkę tego, co inżynierowie z ich stajni szykują jeszcze w tym miesiącu. Słyszymy większą ilość wokodera, widzimy wyraźnie wgląd w klawiaturę z panelem syntezatora oraz przesuwające się światło po urządzeniu.

Casio

Pod koniec 2021 roku usłyszeliśmy, iż syntezator będzie zasilany technologią marki AiX, znajdującą się w klawiaturach CT-X. Co to oznacza w rzeczywistości? Będziemy mogli reprodukować instrumenty klasyczne, takie jak gitary, bas, instrumenty dęte oraz smyczkowe. Wciąż są to jednak domysły, a fani mają nadzieję, że będzie to aktualizacja linii syntezatorów marek CZ i VZ. Po cichu liczą również na pojawienie się ekranu dotykowego. Japońska marka zawsze była nieprzewidywalna, tym bardziej czekamy na ostateczne ogłoszenie tej kosmiczne zabawki.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →