Carl Cox zagra koncert online, aby wspomóc bank żywności z Ibizy

News
Carl Cox dla Ibizy

Występ Carla Coxa odbędzie się w najbliższą sobotę, 12 grudnia, i będzie pierwszą z serii imprez fundraisingowych dla Ibiza Soul Food.

Carl Cox dla Ibizy

Ibiza Soul Food to seria imprez stworzona w celu wsparcia mieszkańców Białej Wyspy przez całą zimę. Bowiem to właśnie w okresie zimy, wielu z nich pozostaje bez pracy i bez dochodów z powodu wciąż trwającej pandemii COVID-19. Zbierając pieniądze na Ibiza Food Bank, Carl Cox połączy siły z Bushwacką, Syreetą i Markiem Greene’em. Bilety na wirtualną imprezę kosztują jedyne 2 funty. W tej cenie dostaniemy aż 4 godziny muzyki na żywo. 100% wpływów zebranych przez livestream zostanie przeznaczone na zakup kuponów na świeże jedzenie, które będą rozdawane wraz z cotygodniowymi paczkami żywnościowymi dla 5000-6000 osób na Ibizie.

Carl Cox – Epic House Set From DJ Mag Ibiza

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ibiza w potrzebie

Wielu z mieszkańców Białej Wyspy nie pracowało przez ponad rok – od barmanów, pracowników lokalu, ekip dźwiękowo-oświetleniowych, po tysiące zatrudnionych w małych firmach, które są zależne od klubów i turystyki.

Ibiza jest dla mnie drugim domem od wielu lat. Wyspa jest wylęgarnią kreatywności, niesamowitych przyjaźni i niesamowitych ludzi. I właśnie teraz niektórzy z tych ludzi potrzebują teraz naszej pomocy. Jestem bardzo podekscytowany, że mogę być częścią pierwszej edycji Ibiza Soul Food – skomentował Carl Cox.

Bilet na wydarzenie możecie kupić pod tym linkiem.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →