Carl Cox zagra koncert online, aby wspomóc bank żywności z Ibizy

News
Carl Cox dla Ibizy

Występ Carla Coxa odbędzie się w najbliższą sobotę, 12 grudnia, i będzie pierwszą z serii imprez fundraisingowych dla Ibiza Soul Food.

Reklama

Carl Cox dla Ibizy

Ibiza Soul Food to seria imprez stworzona w celu wsparcia mieszkańców Białej Wyspy przez całą zimę. Bowiem to właśnie w okresie zimy, wielu z nich pozostaje bez pracy i bez dochodów z powodu wciąż trwającej pandemii COVID-19. Zbierając pieniądze na Ibiza Food Bank, Carl Cox połączy siły z Bushwacką, Syreetą i Markiem Greene’em. Bilety na wirtualną imprezę kosztują jedyne 2 funty. W tej cenie dostaniemy aż 4 godziny muzyki na żywo. 100% wpływów zebranych przez livestream zostanie przeznaczone na zakup kuponów na świeże jedzenie, które będą rozdawane wraz z cotygodniowymi paczkami żywnościowymi dla 5000-6000 osób na Ibizie.

Carl Cox – Epic House Set From DJ Mag Ibiza

Ibiza w potrzebie

Wielu z mieszkańców Białej Wyspy nie pracowało przez ponad rok – od barmanów, pracowników lokalu, ekip dźwiękowo-oświetleniowych, po tysiące zatrudnionych w małych firmach, które są zależne od klubów i turystyki.

Ibiza jest dla mnie drugim domem od wielu lat. Wyspa jest wylęgarnią kreatywności, niesamowitych przyjaźni i niesamowitych ludzi. I właśnie teraz niektórzy z tych ludzi potrzebują teraz naszej pomocy. Jestem bardzo podekscytowany, że mogę być częścią pierwszej edycji Ibiza Soul Food – skomentował Carl Cox.

Bilet na wydarzenie możecie kupić pod tym linkiem.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


„Carl Cox 24/7” – film dokumentalny o żywej legendzie

25 marca 2009
Carl Cox zagra koncert online, aby wspomóc bank żywności z Ibizy

Carl Cox: ‚Wszystkie drogi prowadzą na dancefloor’

16 listopada 2009
Carl Cox zagra koncert online, aby wspomóc bank żywności z Ibizy

Ibiza podczas lockdownu. Powstał dokument na temat sytuacji na wyspie

25 sierpnia 2020
Carl Cox zagra koncert online, aby wspomóc bank żywności z Ibizy

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.