Carl Cox składa hołd zmarłemu ojcu

News
Carl Cox w wersji disco 

Rok 2020 to niezwykle smutny okres dla całej branży muzycznej. Powodów do radości nie ma również Carl Cox, który w zeszłym tygodniu stracił ojca. Muzyk zagrał specjalny set dedykowany rodzicielowi.

Carl Cox – smutne wieści

Carl Cox to bez dwóch zdań najbardziej rozpoznawalna i wpływowa postać świata muzyki elektronicznej. Angielski DJ chętnie wypowiada się na tematy związane ze światową sceną klubową, o czym mogliśmy przekonać się zaledwie tydzień temu. Niestety, muzyk, jako i cała branża, zdecydowanie nie może zaliczyć tego roku do udanych. W zeszłym tygodniu, po długiej walce z alzheimerem odszedł ojciec DJ-skiej ikony.

Carl Cox Cabin Fever The Vinyl Sessions 09 – 90’s Rave Edition 17/05/20

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

DJ-ski hołd dla zmarłego ojca

Od początku pandemii Carl Cox zabłysnął serią Cabin Fever: Sunday Vinyl Session, które streamowane były na fb artysty. Podczas vinylowych setów muzyk prezentował perełki ze swojej kolekcji, oraz grał muzykę, z którą zazwyczaj jest mniej kojarzony. Królowało R&B, soul, funk, a nawet 90s rave grany z trzech . Jeden z tych specyficznych podcastów DJ poświęcił zmarłemu ojcu.

Gdyby nie on, nie byłbym teraz DJ-em. Więc podzielę się teraz z Wami jego brzmieniami, soulu, r&b, reggae, soca i calypso. Nie będzie to łatwe, ale wiem, że tego by chciał, by dalej grać tę muzykę. Dziękuję wszystkim za kondolencję dla mnie i mojej rodziny, to wiele dla nas znaczy – mówił Carl Cox przed kolejnym epizodem Sunday Vinyl Session

Zapis setu zagranego ku pamięci ojca znajdziecie tutaj.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →