Carl Cox napisał książkę poświęconą swojej twórczości

News
carl cox, książka

Carl Cox napisał książkę. Wydawnictwo nosi tytuł Oh Yes, Oh Yes i na rynku zadebiutuje, kiedy tylko koronawirus będzie w odwrocie.

Carl Cox – ikona techno

Carl Cox to żywa legenda muzyki techno i jeden z najbardziej znanych DJów na świecie. Twórczość  pochodzącego z USA artysty zawsze była połączeniem różnych gatunków muzycznych. Można było u niego znaleźć elementy dance, hip-hopu czy tak zwanego Chicago house. Jego kariera była przykładem idealnego życia, wręcz… książkowego.

Carl Cox – Live from Melbourne

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Carl Cox – książka już jest napisana

Nie dziwić więc powinien fakt, że muzyk zakończył właśnie prace nad własną książką. Pierwotnie wydawnictwo miało mieć premierę we wrześniu, ale w związku z trwającą pandemią koronawirusa, Brytyjczyk podjął decyzję o przełożeniu jego wydania.

Wiemy natomiast, jaki tytuł będzie nosiła książka –  Oh Yes, Oh Yes Informacja ta została podana w jednym z najnowszych odcinków cyklu DJs and Beers. Jest to popularny program, w którym DJe rozmawiają o muzyce i swoich życiowych doświadczeniach. Gospodarzem  programu jest Chris Liebing.

Carl Cox ujawnił, że do pracy nad książką zaprosił swojego tour managera – Iana Husseya.  Muzyk chciał jak najwierniej opisać swoją długą i fascynującą karierę.

Właściwie napisaliśmy tę książkę przed pandemią. Ale wstrzymaliśmy się trochę, ponieważ książka nie jest jeszcze ukończona. Jest jeszcze wiele do opowiedzenia. Co stało się później z moją rodziną, gdzie jestem, z samą sceną, co wydarzy się w przyszłości…

Carl Cox – Epic House Set From DJ Mag HQ Ibiza

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również