Carl Cox dzieli się nowym remiksem

News

Carl Cox przygotował nowy, wakacyjny remiks dla Kennetha Bagera i Jeza Phunka.

Carl Cox remiksuje

Po wydaniu PURE (El Rancho Mix), swojego pierwszego od dwóch lat solowego wydawnictwa, Carl Cox powrócił z remiksem kawałka dla Kennetha Bagera i Jeza Phunka, który znalazł się na płycie Armada Music Armina van Buurena.

W remiksie Cox przekształca utwór Farmacia (Homage to Frankfurt) z tech house’u w napędzający, klubowy walec techno, z głębokim basem i grzmiącymi bębnami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kenneth Bager feat. Jez Phunk – Farmacia (Homage To Frankfurt) (Carl Cox Remix Edit)

Kawałek Farmacia (Homage To Frankfurt) był już dziełem sztuki, kiedy postanowiłem się za niego wziąć. Jedyne, co mogłem zrobić, to namalować muzyczny obraz, który moim zdaniem będzie uzupełnieniem oryginalnego utworu. Dodałem smyczki, rozbudowałem perkusje dodałem utworowi nieco emocjonalności, aby wydobyć z niego to, co najlepsze – powiedział  o swoim remiksie Cox

Carl Cox – legenda sceny techno

Carl Cox to bez dwóch zdań najbardziej rozpoznawalna i wpływowa postać świata muzyki elektronicznej. To pionier muzyki tanecznej, wirtuoz energetycznych brzmień, król techno. Przez ponad 40 lat kariery dał się poznać fanom na całym świecie. Wielu określa go najlepszym DJ’em wszech czasów. Anglik jest wieloletnim rezydentem topowych klubów na Ibizie i stałym bywalcem największych światowych festiwali.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →