Urodzinowa feta Carla Coxa

2 000
Wydarzenie
Urodzinowa feta Carla Coxa

Carl Cox w lipcu skończy 50 lat, jednak ani myśli o przejściu na emeryturę! Impreza urodzinowa odbędzie się w klubie Space na Ibizie, a wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. legendarny duet Masters At Work.

Choć granie setów DJ-skich z 3 gramofonów nie jest już dla nikogo niczym nadzwyczajnym, to jednak w świadomości wielu klubowiczów właśnie tak został zapamiętany Carl Cox. Charyzmatyczny Carl jest żywą legendą sceny, wciąż grywa na największych festiwalach świata, latem pojawi się również w Polsce. Od czasu do czasu przysiądzie też w studio, by wyprodukować nowy numer.
Pomimo, iż 29 lipca artysta skończy 50 lat, to ani myśli o świętowaniu urodzin w spokojnej atmosferze. Jubileusz obchodzić będzie 31 lipca w klubie Space na Ibizie, otoczony najbliższymi przyjaciółmi, do których zaliczają się duet Masters At Work, Lucca, Pan-Pot, Artwork & Dynamite MC, Andy C, DJ Sneak i inni.
Muno.pl życzy Carlowi kolejnych 50-ciu lat przy dobrym beacie! 🙂 A może ktoś z Was wybiera się do Space złożyć mu życzenia osobiście? 🙂
CARL COX TURNS 50 @ SPACE IBIZA
Data: 31.07.2012
Line up: Carl Cox, Masters At Work, Lucca, Pan-Pot, Andy C & MC GQ, Artwork & Dynamite MC, The Revenge, Sean Brosnan, Marco Loco, DJ Oz, Graham Cordery, DJ Sneak, Sam Walker, Reece Brett, Vinyl Frontier