Caribou wypuścił tętniący pozytywną energią singiel

Fot. Materiały promocyjne
News
Caribou  - na lepszy humor

Caribou wypuścił nowy kawałek You Can Do It. Utworowi towarzyszy radosny teledysk, w którym główne role odgrywają psy.

Caribou  – na lepszy humor

Przygnębieni perspektywą końca wakacji? Z ratunkiem przychodzi Caribou! Ten kanadyjski artysta i producent naprawdę nazywający się Dan Snaith – udostępnił dziś podnoszący na duchu singiel You Can Do It. Utworowi towarzyszy kipiący energią oficjalny teledysk, w którym możemy zobaczyć psy łapiące frisbee oraz beztrosko biegające po polach, lasach i wodzie. Sam zaś kawałek składa się z przyjemnie brzmiących syntezatorów i repetycji słów z tytułu, która szybko zapada w pamięć.

CARIBOU – You Can Do It

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Caribou rusza w trasę

Najnowszy utwór Caribou pojawia się w momencie, gdy przygotowuje się on pełną parą do rozpoczęcia północnoamerykańskiej jesiennej trasy koncertowej u boku Kaitlyn Aurelii Smith. Ostatni album Snaitha Suddenly ukazał się w zeszłym roku. To właśnie z niego pochodzą znakomite single takie jak m.in. Never Come Back czy Home.

Caribou – żywioł i pasja

Caribou to tak naprawdę kanadyjski artysta Dan Snaith, który wcześniej ukrywał się pod pseudonimem Manitoba. Obecnie Snaith mieszka w Londynie i tam też nagrywa swoje płyty. Artysta posiada doktorat z matematyki, co przekłada się na sposób, w jaki interpretuje i tworzy muzykę elektroniczną, pełną pulsujących rytmów oraz odgłosów z otaczającego świata. Za krążek Andorra Caribou muzyk zdobył kanadyjski odpowiednik Mercury Music PrizePolaris Music Prize.

CARIBOU – Never Come Back

Snaith znany jest z bardzo zmiennej stylistyki kolejnych wydawnictw oraz, ostatnio, żywiołowych, psychodelicznych koncertów, podczas których najczęściej pełni rolę perkusisty nadającego rytm całej produkcji. Wyjątkowość projektu Caribou polega na niezwykłym sprzężeniu niezwykłego talentu producenckiego, multiinstrumentalisty, wykonawcy, kompozytora z zapierającymi dech produkcjami sprawdzającymi się zarówno w zaciszu domu, jak i na klubowym parkiecie.

Caribou – koncert w Polsce

Caribou wystąpi 5 lutego 2022  w warszawskiej Stodole. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w piątek, 27 sierpnia 2021 o 12:00. Link do wydarzenia.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →