Caribou powraca w nowym-starym wcieleniu. Sprawdźcie singiel „Cherry”

Fot. Materiały promocyjne
News
Caribou o smaku wiśni

Dan Snaith, artysta ukrywający się za projektem Caribou, wydał nowy kawałek jako Daphni.

Caribou o smaku wiśni

Dan Snaith znany jest przede wszystkim ze swoich projektów Caribou oraz Manitoba, którymi podpisał ponad 20 wydawnictw. Wiele z nich zapewniło artyście miejsce wśród najbardziej rozchwytywanych artystów elektronicznej sceny. Teraz dyskografia Snaitha powiększyła się o nowy singiel, który wydał on po pseudonimem Daphni.

Artysta opublikował na początku tygodnia utwór Cherry, który uzupełniony jest przez teledysk-animację przygotowany przez reżysera Damiana Roacha, znanego pod pseudonimem 555×5555, który wykorzystał „najnowocześniejszą technologię sztucznej inteligencji”, aby stworzyć trójwymiarowy, kalejdoskopowy klip. Obraz możecie obejrzeć poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nic nie wyraża miłości w taki sposób jak zapętlanie polirytmiczne na syntezatorze FM. Stworzenie tego kawałka było kwestią zmuszenia węża do zjedzenia własnego ogona.

– opowiada o utworze artysta

Caribou – Cherry

Muzyka, która chce cię przytulić

Cherry jest pierwszym singlem Daphni od wypuszczonego w 2019 roku kawałka Sizzlin. W 2020 roku światło dzienne ujrzał ostatni album Caribou zatytułowany Suddenly. W ubiegłym roku Snaith opublikował optymistyczny singiel You Can Do It.

Czuję, że kiedy obcuję z tym albumem – a przynajmniej jego łagodniejszych momentów – to słyszę rodzaj muzyki, która chce pocieszyć, chce mocno przytulić, dodać otuchy i być wsparciem.

– powiedział w wywiadzie z serwisem Mixmag tuż premierą Suddenly Snaith     Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →