Camoufia – Tree EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2012/02/06
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:
Z twórczością krakowskiej producentki Camoufii spotkałem się po raz pierwszy kilkanaście miesięcy temu, i już wtedy zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Jednocześnie zastanawiałem się, dlaczego zdecydowana większość jej świetnych kompozycji można znaleźć wyłącznie na Soundcloud. Tworzenie muzyki tylko dla własnej satysfakcji? Być może, jednak na nasze szczęście nakładem Sentence ukazuje się ’Tree EP’ – wydawnictwo, które na ten moment czekało od roku!
’Tree’ to jeden z tych nielicznych utworów, które po prostu odbiera mowę. Nie wierzycie? Posłuchajcie sami! Połączenie klasycznej muzyki instrumentalnej z ambientowymi pejzażami, zanurzone we wszechobecnej melancholii wywołuje niewyobrażalne emocje, którym szybko opaść nie pozwoli pokaźny zestaw remiksów.
Pomimo trudnego tematu wyjściowego, remikserzy z interpretacjami poradzili sobie całkiem nieźle, próbując zachować nostalgiczny charakter utworów. Kto wypadł najlepiej? Trudno jednoznacznie stwierdzić, gdyż nadużyciem jest porównywanie drum’n’bassu w wykonaniu KD3 do technicznej wizji Jakuba Rene Kosika. Najsłabszym punktem jest natomiast remix eV, który wyraźnie odbiega jakością brzmienia od pozostałych.
Mam nadzieję, iż 'Tree EP’ jest początkiem serii wydawnictw od Camoufii, gdyż w kolejce czeka jeszcze sporo równie dobrego materiału. Warto sprawdzić profil artystki i gwarantuję, że spędzicie na nim dużo czasu.


Camoufia -Tree EP by Camoufia

Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

01. Original Mix

02. Sourone Remix

03. Jakub Rene Kosik meets PKWK Remix

04. eV Remix

05. KD3 Yellow Leaf Remix

06. Magic Between Us Remix

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →