Klimat Cafe Mambo w Zatoce Sztuki – Majówka – ZAMÓW BILETY

News

Drugi dzień majówki w Zatoce Sztuki stoi pod znakiem house prosto z Ibizy. Przedstawiciele Cafe Mambo, Javi Barreda i Danny O. wystąpią w Sopocie 2-giego maja!

Cafe Mambo to kultowe miejsce w Sant Antoni na Ibizie, które przez 20 lat swojej działalności dzięki niezrównanej reputacji zbudowanej dzięki występom wspaniałych, światowej sławy DJów oraz równie sławnych zachodów słońca gościło już około 23 miliona widzów. Coś co początkowo było małym barem, stało się jednym z bardziej interesujących miejsc białej wyspy. W związku ze światowym sukcesem marki Cafe Mambo uległo wymaganiom publiczności i projekt rozwinął się na międzynarodową skalę. Od 2013 roku „Mambo on Tour” jest pomysłem na to, aby dzielić się uczuciami i radością Mambo z Ibizy na całym świecie.


Danny O.
Już 2-giego maja poczujecie klimat Ibizy, za sprawą setów Javi Barredy (Na zdjęciu głównym) oraz Danny O., djów z wieloletnim stażem, którzy nie raz występowali w Cafe Mambo. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w naszej bileterii, Biletomat.pl.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →