Finał 6. urodzin klubu SQ z Cadenza Showcase – BILETY!

Wydarzenie

Wielkimi krokami zbliża się Cadenza Showcase w poznańskim klubie SQ! Na jutrzejszej imprezie wystąpią Frivolous Live oraz Mirko Loko!

W tym roku z okazji 6. urodzin klubu SQ mieliśmy okazję usłyszeć Fritza Kalkbrennera oraz Jamie Woona. Teraz przyszedł czas na ostatnią odsłonę hucznego świętowania poznańskiej mekki clubbingu! Okazja podwójnie szczególna, gdyż po raz pierwszy w Polsce zagości Cadenza Showcace!

Dla niewtajemiczonych Cadenza to jedna z najważniejszych obecnie wytwórni w świecie muzyki elektronicznej, której przewodzi sam Luciano! W swoich szeregach label skupia takie gwiazdy jak: Robert Dietz, Ernesto Ferreyra, Reboot, Michel Cleis, Alex Picone, Mirko Loko oraz Frivolous. I to właśnie ci dwaj ostatni uświęcą swoimi setami Finał 6. urodzin klubu SQ!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Występy Frivolousa na żywo to prawdziwy wulkan energii! W świecie muzyki elektronicznej ceniony jest za swoje pomysłowe oraz oryginalne live acty, podczas których korzysta z najróżniejszego sprzętu analogowego, cyfrowego oraz przedmiotów codziennego. Nie zdziwcie się więc jak podczas setu zobaczycie Frivolousa z nożem kuchennym w dłoni, z którego artysta potrafi wykrzesać najróżniejsze dźwięki!

Mirko Loko to równie znana postać. Wiernymi fanami jego twórczości są takie gwiazdy jak: Carl Craig, Derrick May czy też Laurent Garnier. Jego produkcje ukazywały się na najbardziej cenionych labelach, z Planet E, Border Community oraz Wagon Repair na czele. Debiutancki album artysty dla Cadenza Records nosi tytuł „SeventyNine” i ukazuje bardziej deep’owe oblicze producenta.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →