Luciano powraca z Vagabundos na Ibizę

Wydarzenie

Luciano wraz z innymi artystami z wytwórni Cadenza powrca na Ibizę do klubu Pacha ze swoim cyklem imprez pod nazwą Vagabundos.

Vagabundos miał swój debiut na Białej Wyspie w zeszłym roku i niemal od razu stał się najbardziej obleganym cyklem imprez na Ibizie. To wszystko za sprawą szefa wytwórni CadenzaLuciano i zapraszanych przez niego gości. Jak obiecuje pochodzący ze Szwajcarii artysta, w tym roku Vagabundos będzie jeszcze bardziej szalony, seksowny, magiczny i hedonistyczny.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na pewno zadbają o to zarówno rezydenci cyklu jak i zapraszani goście. Podczas letniej rezydentury Luciano w klubie Pacha usłyszmy najgorętszych obecnych artystów na scenie muzyki elektronicznej. Vagabundos odbywać się będzie w każdą niedzielę począwszy od 29 maja, aż do 2 października 2011 roku.

Poniżej znajdziecie listę potwierdzonych artystów, którzy wystąpią na Vagabundos:

CADENZA RESIDENTS:

Reboot, Michel Cleis, Cesar Merveille, Robert Dietz,  Mirko Loko, Ernesto Ferreyra,  Mendo,  Rhadoo, Alex Picone, Maayan Nidam, Argy, Lee Van Dowski, Frivolous live, Andrea Oliva, Digitaline, Marc Antona, Felipe Venegas live

GUEST ARTISTS:

Carl Craig, Mountain People, Stimming live, Daniel Bell, dOP, Pépé Bradock, Stacey Pullen, Guillaume & the Coutu Dumonts live, Martinez, Larry Heard aka Mr Fingers, DJ Koze, Sety, Daniel Stefanik, Mathias Kaden, Moodymann, Tobi Neumann, The Mole live, Tolga Fidan live, Vincent Lemieux, Dandy Jack live, Kenny Larkin, Isolée live, Dixon.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →