Był klub, będzie…coś zdecydowanie innego

Fot. Euronews
News
Wielki klub zamieniony w wielką piekarnię

Były londyński klub nocny zostanie zamieniony w oddział sieci piekarniczej Greggsem.

Przykry koniec ambitnego klubu

Niedawno pisaliśmy o tym, że słynna londyńska miejscówka Printworks stanie się wkrótce miejscem, do którego niekoniecznie chcielibyście trafić, a mianowicie…przestrzenią biurową. Podobny los spotka również zamknięty od dłuższego czasu klub Home, którego rezydentem w latach 1999-2011 był Paul Oakenfold.

Znajdujący się pod numerem 1, Leicester Square lokal o powierzchni 1,500 stóp kwadratowych na parterze będzie wkrótce flagowym oddziałem brytyjskiej sieci piekarni Greggsem. Informacją o „cudownej przemianie” podzielił się na Twitterze DJ Dave Haslam, który był rezydentem lokalu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wielki klub zamieniony w wielką piekarnię

Home stanowił ambitny i krótkotrwały projekt klubowy, który został otwarty w 1999 roku przez firmę Big Beats. Ta sama prowadziła również imienny lokal w Sydney i legendarny festiwal muzyki tanecznej w latach 90. – Homelands. Właściciele zainwestowali w imponujący skład DJ-ów, w tym Paula Oakenfolda, który pełnił funkcję dyrektora ds. polityki muzycznej, a także Steve’a Lawlera, Tima Sheridana i Paula Barkwortha.

Z pojemnością 2400 miejsc na siedmiu piętrach weekendowe wieczory w Home były zawsze wyprzedane, ale rzekome dowody na niekontrolowany handel narkotykami doprowadziły do przymusowego zamknięcia klubu w marcu 2001 roku przez lokalne władze. Home nigdy nie został ponownie otwarty, szybko przechodząc pod zarząd komisaryczny z powodu ogromnych kosztów ogólnych.

Paul Oakenfold – Essential Mix 

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →