BVR: Polska wytwórnia drum&bass od Breaky Vibes

News
Breaky Vibes otwierają własną wytwórnię drum'n'bass BVR

Breaky Vibes to trójmiejski kolektyw drum&bass, który na początku roku 2020 roku świętował swoje 5-te urodziny na scenie dnb. Pandemia koronawirusa skutecznie popsuła plany wszystkich organizatorów w obrębie wydarzeń muzycznych. Grupa z Trójmiasta po epizodzie z livestreamami na własnej platformie poszła dalej, otwierając na koniec roku wytwórnię muzyczną.

Koronawirus zmienia scenę drum&bass w Polsce

Breaky Vibes powstało w 2015 roku, a ideą projektu była promocja muzyki drum&bass w Trójmieście. Przez 5 lat grupa zaprosiła do sopockiego Sfinks700 kilkanaście gwiazd sceny jak Audio, Gydra, Bredren, NickBee, Pythius, Trilo, Subtension czy Mefjus. Ten ostatni gość sprawił, że grupa otrzymała statuetkę Munoludów dla Najlepszej Bassowej Imprezy Roku 2018.

breakyvibes

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ogólnoświatowa pandemia sprawiła, że większość organizatorów i pasjonatów muzyki oraz koncertowania przeniosła swoje biznesy z dnia na dzień do internetu. Nie jest jednak tajemnicą, że livestream nie zastąpi prawdziwego życia nocnego, interakcji z artystą i innymi ludźmi. Kolektyw Breaky Vibes postanowił wciąż promować drum&bass w Trójmieście oraz w Polsce, jednak w całkiem inny sposób niż dotychczas.

The Inflamers – Breaky Vibes Podcast 037

BVR – Polski label drum&bass.

Breaky Vibes tworzy obecnie 9 osób, które postanowiły otworzyć własną wytwórnię o nazwie BVR. Na polskiej scenie drum&bass label to wciąż rzadkie zjawisko. Istnieją Addiction Records, ION, NFSoP i kilka innych, jednak wciąż brakuje miejsca, które regularnie będzie muzykę dystrybuować w Polsce i na świecie.

Wytwórnia BVR to miejsce dla polskich i zagranicznych artystów, którzy chcą trafić swoją muzyką do szerszej publiki. Kolektyw oferuje m.in profesjonalny mastering, który będzie zgodny z obecnymi trendami w muzyce drum&bass. Ponadto dystrybucja na największych kanałach muzycznych, czy Spotify, oraz oprawa graficzna i merytoryczna pozwoli dotrzeć do całkiem nowych słuchaczy na całym świecie. Jako wciąż aktywny kolektyw organizujący imprezy, nowi artyści nareszcie dostaną szansę pokazać się również na scenie.

bvr label new polish deep dnb

 

Premiera pierwszej EP od BVR

bvr breakyvibes label wytwórnia drum&bass dnb electronic

Breaky Vibes zaczęli zbierać materiał do swojej premierowej EP na BVR. Ma ona się pojawić z okazji 6. Urodzin kolektywu, w pierwszym kwartale 2021.

Jeżeli jesteś producentem drum&bass z pogranicza deep, atmospheric i halftime dnb, wyślij swoje ukończone demo na adres [email protected]

Więcej informacji o pierwszym wydawnictwie wkrótce!

Kup Bilet Otwarty na dowolne wydarzenie

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →