bvdub opowiada muzyczną historię

Zapowiedzi

Mieszkający w Chinach bvdub zapowiada nowy album, zatytułowany "A History Of Distance", będący wyrazem jego tęsknoty za zachodnim światem. Przypominamy, ze artysta jest jedną z gwiazd festiwalu Original Source Up To Date w Białymstoku.

Brock Van Wey aka bvdub pochodzi z San Francisco, gdzie występował jako DJ i animował scenę już od 1993 roku. Pewnego dnia zostawił całe swoje życie za sobą i wyemigrował do Chin. Od tamtej pory jego twórczość kwitnie. W ciągu kilku lat zdążył wydać już kilkadziesiąt krążków w różnej stylistyce: od dub techno, przez drum’n’bass, aż po ambient, z którego jest najbardziej znany.
Najnowszy album, zatytułowany „A History Of Distance„, będzie wyrazem tęsknoty artysty za Zachodem. Muzycznie wykraczać ma poza ambient, czerpiąc inspiracje z garage i shoegaze. Premiera krążka zaplanowana jest na początek września.
Przypominamy, że bvdub jest jedną z gwiazd tegorocznej edycji Original Source Up To Date. W Białymstoku wystąpi w ramach niecodziennego projektu z Orkiestrą Opery i Filharmonii Podlaskiej.
bvdub – A History Of Distance [n5MD]
Data wydania: 2.09.2014
Tracklista:
01. Everything Between You And Me
02. Silver Altars Run To Rivers
03. Ghosts Of What We Once Were
04. A History Of Distance
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →