Ben Watt zamyka Buzzin’ Fly!

Zapowiedzi

Ben Watt zdecydował się zawiesić działalność swojej wytwórni Buzzin' Fly, ponieważ zamierza skupić się na własnej pracy artystycznej.

Wytwórnia Buzzin’ Fly została założona 10 lat temu przez Bena Watta – znakomitego DJ-a i producenta, współtwórcę kultowej formacji Everything But The Girl. Katalog labela liczy 70 pozycji, z czego spora część na pewno jest dobrze znana fanom house’u i dobrej elektroniki. Wydawali na nim m.in. Justin Martin, Jimpster, John Tejada, Ame, Mlle Caro & Franck Garcia oraz Radio Slave. Niestety, decyzją szefa działalność Buzzin’ Fly zostaje zawieszona i żaden kolejny release nie będzie kontraktowany.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Po prostu czuję, że to jest właśnie ten moment. Buzzin’ Fly urodziło się z mojego zaangażowania w kulturę DJ-ską i pomoc młodym artystom, ale teraz stanąłem przed innymi wyzwaniami – piszę nową książkę, szukam czegoś innego i od dawna planuję solowy projekt muzyczny.

W głębi serca zawsze byłem osobą kreatywną – zarówno jako pisarz i muzyk – nie zaś biznesmenem. Po dziesięciu latach spędzonych w klubach i w biurze znów muszę skupić się na własnym materiale zamiast innych osób.napisał Ben Watt w oficjalnym oświadczeniu.

Katalog Buzzin’ Fly zamyka EP-ka „The Evening NewsAlexa Blaxxa z grudnia 2012 roku. Poniżej znajdziecie odsłuch i download katalogowej „jedynki” – „Lone Cat (Holding On)” Bena Watta. W najbliższych miesiącach ukaże się kilka składanek z największymi hitami labela, pierwsza z nich „Buzzin’ Fly Anthology, Vol 1, 2003-2004” będzie dostępna od 22 kwietnia. W sprzedaży pozostaną też wszystkie dotychczasowe wydawnictwa.

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →