Moda idzie w parze z muzyką LIFESTYLE

Lifestyle

"Rozmyślania nad koncepcją pokazu zaczynamy od muzyki" - przyznał duet kreatorów Paprocki&Brzozowski na modowym evencie w nowo powstałym poznańskim butiku You & Style. A czego słuchają na co dzień?

W ubiegły piątek odbyła się impreza promująca nowy butik w Poznaniu, You & Style, mieszczący się przy ulicy św. Marcin 14. Przyjęcie uświętnił pokaz najnowszej kolekcji duetu Paprocki & Brzozowski pod nazwą Glare.
Obecni na prezentacji ubrań nie kryli zadowolenia z decyzji projektantów o podjęciu współpracy z butikiem w stolicy Wielkopolski. Ciekawie zagospodarowane wnętrze spodobało się nie tylko gościom ale i samym kreatorom.
Rozmowy o trendach na obecny jesienno-zimowy sezon, przegląd najnowszych kolekcji młodych projektantów przy poczęstunku czy panująca na prezentacji atmosfera, skłoniła zaproszonych gości do zakupów, a nas do rozmowy z duetem designerów o… muzyce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

– Dla nas muzyka jest bardzo ważna i ostatnimi czasy zdarza się tak, że rozmyślania nad koncepcją pokazu zaczynamy od muzyki – przyznał Marcin Paprocki.
– Muzyka też często naprowadza nas na konkretną inspirację do całego pokazu, tak było na przykład z filmem „Emmanuelle” (za muzykę do wspomnianego pokazu odpowiedzialny był duet Bueno Bros – przyp. red.). Usłyszeliśmy tytułowa piosenkę w radio i uznaliśmy, że możemy się zainspirować tym filmem. Muzyka bardzo mocno oddziałuje na naszą twórczość – dodał Mariusz Brzozowski. 

Projektanci zdradzili nam również jakiej muzyki słuchają na co dzień – Bardzo różnej, eklektycznej, od klasyki jak Maria Callas czy rożne symfonie Beethovena, po taką zupełnie dzisiejszą, współczesną, o którą nikt by nas nie podejrzewał czyli tę, która puszczają stacje radiowe. 

Miejmy nadzieję że tego typu eventy coraz częściej będą się pojawiać w kulturalnym poznańskim kalendarzu. Poniżej kilka zdjęć z pokazu w You & Style.

zdjęcia: J&R Stefanowicz

 

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →