Butane w Klubie 55!

News

12 kwietnia 2008 Andre Rasse aka Butane, dokładnie dzień po premierze swojego najnowszego albumu „Becoming” w berlińskim „Weekendzie", zagości w warszawskim Klubie 55, aby przedstawić swe najnowsze dzieło polskiej publiczności.

Andrew jest pewnego rodzaju ikoną rozwoju światowej elektronicznej sceny muzycznej ostatnich lat – jego produkcje zdobią tracklisty takich mixalbumów jak Fabric „Audiona” czy „HighFi SciFi” Luciano.

Remixował i wydawał dla takich labeli jak min. Dumb Unit, Goosehound, Foundsound, Freak’n’Chic, Num, Catenaccio, Rrygular a tylko w ciągu ostatniego roku zdążył zaprezentować swoje umiejętności djskie w Paryżu, Berlinie, Amsterdamie, Moskwie, Kapsztadzie, Londynie, Budapeszcie, Rzymie, Barcelonie, Mexico City, Nowym Yorku, Chicago, Detroit

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jego label Alphahouse jest jednym z symboli tego co jeszcze parę lat temu nazywano minimal, a dziś wobec wszechogarniającego ataku tego słowa znowu nazywa się po prostu house albo techno. To zdecydowanie wytwórnia wyznaczająca trendy, niż za nimi podążająca. Zawsze krok przed naśladowcami.

Przyjdźcie posłuchać i dajcie się zaskoczyć – jako DJ jest osobą pełną wyobraźni, bazuje na swoich umiejętnościach i doświadczeniu – używa vinyli, serato, samplera i efektora jednocześnie.

Drugim gościem specjalnym tego wieczoru będzie Marcus Stork – to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci na szwedzkiej scenie techno, niedawno został wybrany do Top5 najlepszych szwedzkich DJ-ów, co w kraju min Beyera, Dahlbaecka, Mulla, Grindvika czy Prydza jest naprawdę ogromnym wyróżnieniem.

Obecnie zarządza własnym labelem „Afterglow&Stork”, który otrzymuje doskonały feedback od djskich tuzów całego świata. Wydawał już dla Spielzeug i Holzplatten Thomasa Schumachera. Jego brzmienie to zdecydowanie deep/detroit techno, a sety wkręcają w parkiet nie pozostawiając chwili na oddech. Swoimi umiejętnościami zaczarował już parkiety Hiszpanii, Serbii, Chorwacji, Słowenii, Czech, Finlandii i oczywiście Szwecji, teraz czas na Polskę – dajcie się porwać, nie pożałujecie.

Dopełnieniem będą intergalaktyczni z detroitZDRóJ! Eliza, Dr Dip i bshosa, a wizualną stroną wieczoru zajmie się mistrzyni swojego fachu – wiosenna Pani Ka. dZ springbreak – tej nocy zakwitnie wszystko, łącznie z parkietem …..

Join & support our mission !!! Be there or be squared !!!!

12.04.2008 detroitZDRóJ! Springbreak pres: Butane (alphahouse, dumb unit/ st.louis. berlin)

start 22, entry 20 PLN
Klub55, Pl.Defilad 1, PKiN
www.klub55.pl

line up:

Butane (alphahouse, dumb unit/ st.louis. berlin)
Marcus Stork (Spielzeug, Afterglow&Stork/ Stockholm)
Eli (detroitZDRóJ!, lezbend)
Dip (detroitZDRóJ!)
bshosa (detroitZDRóJ!, mnml flava)

VJ Pani Ka (http://www.myspace.com/k_justka)

Więcej info na:
http://www.myspace.com/detroitzdroj
http://www.myspace.com/butane_alpha…
http://www.myspace.com/marcusstorkm…
http://www.myspace.com/bshosa
http://www.myspace.com/elizakrakowk…
http://www.myspace.com/k_justka

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →