Burning Man wyjawia temat przewodni edycji 2021

News
Burning Man 2021 - w jakiej formule odbędzie się festiwal?

Ogłoszenie pojawia się pomimo ciągłej niepewności, czy Burning Man w ogóle się w tym roku odbędzie.

Burning Man 2021 – w jakiej formule odbędzie się festiwal?

Po odwołaniu zeszłorocznej edycji imprezy, która standardowo odbywa się w Black Rock City w Nevadzie, organizatorzy wdrożyli kilka inicjatyw, aby utrzymać zainteresowanie wokół eventu. W maju 2020 roku uruchomiono wirtualną platformę wydarzeń Kindling, a we wrześniu wystartowała internetowa platforma Multiverse. W sierpniu z kolei ukazał się film dokumentalny o sztuce na Burning Man.

W styczniu tego roku osoby odpowiedzialne za Burning Man oznajmiły, że „nie można w tej chwili powiedzieć, czy amerykański festiwal odbędzie się w tym roku”. Jednak pomimo obaw, zdradzono nam właśnie główny motyw przewodni imprezy, który brzmi Terra Incógnita (nieznany ląd).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

BURNING MAN 2019 – Official After Movie

Burning Man 2021 podąża w nieznane

Skupiająca się na „nieznanym” nazwa, wydaje się być związana z ciągłym poczuciem niepewności, którym naznaczony jest współczesny świat.  Sami organizatorzy interpretują temat przewodni Burning Man 2021 jako „zaproszenie do wyjścia z naszej zbiorowej izolacji, do zbadania nieznanych konturów zmienionego świata i do ponownego wyobrażenia sobie siebie, naszej społeczności i naszej kultury w sposób, który mógł nie być możliwy przed tym okresem plagi i przerwy”.

Po roku bez Black Rock City wszyscy tęsknimy za ponownym połączeniem – za powrotem do domu po całym tym pobycie w domu. Jednak nasza wymuszona rozłąka posłużyła również jako potężne przypomnienie, że idea domu jest tylko tym – ideą – a nie konkretnym miejscem. Kwarantanna skłoniła nas do ponownego przemyślenia samego znaczenia miejsca i pozbyła nas pewnych złudzeń na jego temat – możemy przeczytać w informacji prasowej

Burning Man 2021 ma odbyć się w dniach 26 sierpnia – 3 września.

burning man 2021 - czy festiwal dojdzie do skutku

mat. promocyjne

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →