Burning Man wyjawia temat przewodni edycji 2021

News
Burning Man 2021 - w jakiej formule odbędzie się festiwal?

Ogłoszenie pojawia się pomimo ciągłej niepewności, czy Burning Man w ogóle się w tym roku odbędzie.

Burning Man 2021 – w jakiej formule odbędzie się festiwal?

Po odwołaniu zeszłorocznej edycji imprezy, która standardowo odbywa się w Black Rock City w Nevadzie, organizatorzy wdrożyli kilka inicjatyw, aby utrzymać zainteresowanie wokół eventu. W maju 2020 roku uruchomiono wirtualną platformę wydarzeń Kindling, a we wrześniu wystartowała internetowa platforma Multiverse. W sierpniu z kolei ukazał się film dokumentalny o sztuce na Burning Man.

W styczniu tego roku osoby odpowiedzialne za Burning Man oznajmiły, że „nie można w tej chwili powiedzieć, czy amerykański festiwal odbędzie się w tym roku”. Jednak pomimo obaw, zdradzono nam właśnie główny motyw przewodni imprezy, który brzmi Terra Incógnita (nieznany ląd).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

BURNING MAN 2019 – Official After Movie

Burning Man 2021 podąża w nieznane

Skupiająca się na „nieznanym” nazwa, wydaje się być związana z ciągłym poczuciem niepewności, którym naznaczony jest współczesny świat.  Sami organizatorzy interpretują temat przewodni Burning Man 2021 jako „zaproszenie do wyjścia z naszej zbiorowej izolacji, do zbadania nieznanych konturów zmienionego świata i do ponownego wyobrażenia sobie siebie, naszej społeczności i naszej kultury w sposób, który mógł nie być możliwy przed tym okresem plagi i przerwy”.

Po roku bez Black Rock City wszyscy tęsknimy za ponownym połączeniem – za powrotem do domu po całym tym pobycie w domu. Jednak nasza wymuszona rozłąka posłużyła również jako potężne przypomnienie, że idea domu jest tylko tym – ideą – a nie konkretnym miejscem. Kwarantanna skłoniła nas do ponownego przemyślenia samego znaczenia miejsca i pozbyła nas pewnych złudzeń na jego temat – możemy przeczytać w informacji prasowej

Burning Man 2021 ma odbyć się w dniach 26 sierpnia – 3 września.

burning man 2021 - czy festiwal dojdzie do skutku

mat. promocyjne
Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →