Burn Studios i Sasha szukają młodych talentów

News

Burn Studios, do spółki z żywą legendą sceny progressive Sashą i Beatportem ogłosiło właśnie konkurs dla młodych, zdolnych producentów z Europy.

Aby wziąć udział w owym konkursie, wystarczy wejść na stronę Burn Studios, ściągnąć odpowiednia ścieżki z kawałka „Cut Me Down”, zrobić swoje za pomocą darmowej aplikacji Burn Studios Audiotool i zuploadować swój remiks.

Na tym jednak nie koniec – 14 najzdolniejszych – zdaniem jednoosobowego jury – producentów zostanie zaproszonych na specjalny pięciodniowy, intensywny „obóz szkoleniowy” na Ibizie, który został stworzony we współpracy ze słynną instytucją, jaką niewątpliwie jest SAE.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mało Wam? Jest więcej – osoba, która zgarnie najwięcej głosów drogą internetowego głosowania wygra nagrodę główną, czyli zaproszenie do studia Sashy w Nowym Jorku, w którym wygrany usiądzie razem z Alexsandrem Colem i nagra nowe wydawnictwo dla wytwórni Last Night on Earth.

Zgłoszenia można uploadować na stronę Burn Studios do 10 lipca bieżącego roku. Więcej informacji, oraz szczegółowe zasady brania udziału w konkursie znajdziecie na stronie www.burn-studios.com. Powodzenia!


Burn Studios presents The Search for the Next Producer Star by burn-studios

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →