Burn Studios i Sasha szukają młodych talentów

5 430
News

Burn Studios, do spółki z żywą legendą sceny progressive Sashą i Beatportem ogłosiło właśnie konkurs dla młodych, zdolnych producentów z Europy.

Aby wziąć udział w owym konkursie, wystarczy wejść na stronę Burn Studios, ściągnąć odpowiednia ścieżki z kawałka „Cut Me Down”, zrobić swoje za pomocą darmowej aplikacji Burn Studios Audiotool i zuploadować swój remiks.

Na tym jednak nie koniec – 14 najzdolniejszych – zdaniem jednoosobowego jury – producentów zostanie zaproszonych na specjalny pięciodniowy, intensywny „obóz szkoleniowy” na Ibizie, który został stworzony we współpracy ze słynną instytucją, jaką niewątpliwie jest SAE.

Mało Wam? Jest więcej – osoba, która zgarnie najwięcej głosów drogą internetowego głosowania wygra nagrodę główną, czyli zaproszenie do studia Sashy w Nowym Jorku, w którym wygrany usiądzie razem z Alexsandrem Colem i nagra nowe wydawnictwo dla wytwórni Last Night on Earth.

Zgłoszenia można uploadować na stronę Burn Studios do 10 lipca bieżącego roku. Więcej informacji, oraz szczegółowe zasady brania udziału w konkursie znajdziecie na stronie www.burn-studios.com. Powodzenia!


Burn Studios presents The Search for the Next Producer Star by burn-studios