Burn Residency: Polak zwycięzcą na Ibizie! VIDEO

News

Kolejny, po Adamie Zasadzie, Polak zwyciężył w ogólnoświatowym konkursie dla młodych dj-ów organizowanym przez markę Burn Energy Drink. Własnie ogłoszono wyniki tegorocznej edycji Burn Residency.

Burn Residency to projekt umożliwiający młodym dj-om z różnych zakątków świata spełnianie marzeń i rozwój na zupełnie nowym poziomie.

Główną nagrodą dla trojga najlepszych jest trwająca cały sezon rezydencja w światowej stolicy muzyki elektronicznej, na hiszpańskiej Ibizie. Wśród uczestników konkurujących o miejsce za konsoletą w klubach Sankeys, Cafe Mambo i Privilege znalazł się też pochodzący z Polski dj Hyena.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pochodzący z Polski Hyena został rezydentem Cafe Mambo

Wyłonieni w krajowych eliminacjach najzdolniejsi adpeci didżejskiego rzemiosła uczestniczyli w kilkutygodniowych warsztatach prowadzonych na Ibizie przez grono mentorów, (m.in. Fatboy Slim, Avicii i Maceo Plex). Ośmioodcinkowy serial poświęcony tegorocznej edycji Burn Residency można już obejrzeć w internecie.

Po tygodniach intensywnych szkoleń pełnych niezwykłych wyzwań przyszedł czas na ogłoszenie finałowej trójki. Zwycięzcami Burn Residency 2013 zostali: Lea Dobricic z Serbii, reprezentant Francji Tommy Kid i nasz rodak dj Hyena, który został nowym rezydentem słynnego Cafe Mambo.

ZOBACZ jak wyglądała droga do rezydentury na Ibizie:
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →