Kontrakt na 100 000 euro dla DJ-a ze Stambułu

856
News

Poznaliśmy właśnie zwycięzcę międzynarodowego konkursu BURN Residency 2017!

Dobiega końca siódma edycja konkursu BURN Residency. W tym roku laur zwycięzcy zdobywa Furkan Kurt, który po ukończeniu szeregu wyzwań i zadań został wybrany spośród trzech finalistów przez zespół mentorów i ważnych postaci z branży – między innymi Carla Coxa, Pete Tonga i Luciano.

Pochodzący ze Stambułu Furkan zaprezentował niesłychaną pasję do techno i tech-house, a nawet egzotycznych brzmień takich, jak „lambada”.

To było najbardziej niesamowite, a jednocześnie wymagające doświadczenie w moim życiu, które dało mi bezcenne lekcje, jakich nigdy nie zapomnę i na pewno wpłyną one na moje późniejsze decyzje. Znacznie rozwinąłem także technikę, wiedzę i doświadczenie w nawiązywaniu nowych kontaktów – poznałem artystów, którzy od lat byli dla mnie inspiracją, kolegów finalistów oraz całą rodzinę BURN Residency. – mówi zwycięzca konkursu.

Furkan otrzymał w nagrodę kontrakt na 100 000 euro, który będzie inwestycją w jego międzynarodową karierę. Wszyscy trzej finaliśći tej edycji (Furkan, Dualitic, Lorenzo de Blanck) mieli szansę zagrać w najbardziej cenionych klubach na wyspie.

Zeszłoroczny zwycięzca programu – Lollino – został zakontraktowany przez Ask My Management, a także wydaje swój mix w Bedrock, wytwórni Johna Digweed i stał się częstym gościem HYTE.

Najnowsze informacje na temat BURN Residency dostępne są na stronie: www.BURN.com