Rusza BURN Residency 2017. Do wygrania kontrakt o wartości 100 000 euro!

News

Dziś rusza kolejna edycja BURN Residency 2017 - największego konkursu DJ-ów na świecie. Głównymi nagrodami są 5-tygodniowy pobyt na Ibizie oraz kontrakt o wartości 100 000 euro. Na polskich uczestników czeka jeszcze jedna nagroda!

BURN Residency to życiowa szansa dla tych, którzy chcą zrobić karierę didżejską oraz poznać mekkę muzyki elektronicznej – Ibizę. Nagrodą w konkursie jest 5-tygodniowy pobyt w jednym z tamtejszych klubów, a dla głównego zwycięzcy programu, dodatkowo kontrakt na 100 000 euro, który będzie inwestycją w jego międzynarodową karierę.
W Polsce organizator przygotował nagrodę specjalną dla co najmniej jednego uczestnika lokalnych finałów, czyli tak zwanego Mix Offa. Spośród piątki DJ-ów rywalizujących na tej imprezie, organizatorzy festiwalu Audioriver wytypują jednego lub więcej artystów, którzy wystąpią w Płocku w ostatni weekend lipca. Zagrają oni na BURN Stage, mieszczącej się na rynku Starego Miasta.
Wchodząc do rodziny BURN Residency, uczestnicy konkursu mają możliwość skorzystania z doświadczenia światowych gwiazd rynku muzycznego. Zeszłoroczny zwycięzca programu – Lollino (na zdj.) – został zakontraktowany przez Ask My Management, a także wydaje swój mix w Bedrock, wytwórni Johna Digweeda.
Każdy etap konkursu będzie oceniany przez jury złożone z ekspertów muzycznych oraz DJ-ów o międzynarodowej sławie. Mentorzy i sędziowie BURN Residency to między innymi: Carl Cox, Pete Tong, John Digweed, Maceo Plex, Steve Lawler, Fatboy Slim, Luciano oraz Jamie Jones. Wszyscy oni poświęcą swój czas, doradzając, w jaki sposób budować muzyczną karierę.

Co zrobić, by zgłosić się do BURN Residency?

  • Należy załadować swój set na stronie Mixcloud, który jest oficjalnym partnerem programu. Użytkownicy Mixcloud odsłuchując mixy, będą głosować na swój ulubiony. Na tym etapie wszystko zależy od Ciebie – Twoim zadaniem jest takie promowanie swojego seta, aby przejść do kolejnej rundy konkursu.
  • Kandydaci, którzy uzyskają największą liczbę głosów, zostaną zaproszeni na imprezę Mix Off, gdzie będą rywalizować z innymi uczestnikami z danego kraju. Pod koniec tego etapu zostanie wyłonionych 26 osób z całego świata, które następnie skonfrontują się na 4-dniowym bootcampie na Ibizie. Do kolejnego etapu konkursu przejdzie 16 uczestników.
  • Tych 16 szczęśliwców zagra na evencie BURN w jednym z europejskich miast. Dzięki streamowi na żywo na BE-AT.tv ich sety obejrzy cały świat. Następnie polecą oni na Ibizę, gdzie spędzą kolejne 7 dni, uczestnicząc w drugim etapie bootcampu. Jednocześnie będą brać udział w wykładach oraz szkoleniach z mixingu i produkcji.
  • Ostatecznie na Ibizie pozostanie finałowa trójka – to właśnie ci DJ-e, którym BURN ufunduje 6-tygodniowy pobyt na wyspie. To wtedy mentorzy wybiorą gwiazdę i zwycięzcę całego programu, którego poznamy na finałowej imprezie na Ibizie.
Aktualności o BURN Residency znajdziesz na oficjalnej stronie: www.BURN.com

O BURN Residency

BURN Residency 2017 to program, w którym szukamy DJ-skich talentów, chcąc tworzyć nowe pokolenie beat makerów. Dajemy niepowtarzalną możliwość początkującym producentom, oferujemy pobyt w kultowych klubach na Ibizie – Sankey’s, Ushuaia, Café Mambo czy Privilege – oraz fundujemy nagrodę 100 000 euro zainwestowanych w międzynarodową karierę. Uczestnicy, którzy przejdą etap Mix Off, wezmą udział w profesjonalnym bootcampie dla DJ-ów.

Oficjalni partnerzy programu to Mixcloud, Be-At.TV, Ibiza Sonica Radio, Resident Advisor oraz Mixmag.

Źródło: materiały prasowe
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →