Legendy hip-hopu gośćmi BURN Battle School Remixed w Krakowie

Wydarzenie

Podczas BURN Battle School Remixed w Krakowie wystąpi m.in. wielokrotny zdobywca platynowych płyt, nominowany do nagród Grammy Busta Rhymes oraz legendarny DJ Grandmaster Flash.

Podczas BURN Battle School Remixed, będącego świętem kultury ulicznej, uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć na żywo światowej sławy tancerzy break-dance, występy lokalnych tancerzy oraz obejrzeć instalacje street-artowe tworzone na żywo. Oczywiście nie zabraknie koncertów i występów DJ-skich.
Gwiazdami imprezy BURN, która odbędzie się 24 września w Tauron Arenie w Krakowie, będą świętujący 25-lecie kariery muzycznej Busta Rhymes, legenda hip-hopu DJ Grandmaster Flash oraz O.S.T.R., który podsumuje swój dorobek artystyczy z dwóch dekad. Wydarzenie poprowadzą założyciel BURN Battle School MC Vladee oraz MC Trix.
DJ Grandmaster Flash
Jako artysta występujący na żywo, możesz kontaktować się z publicznością za pomocą słów, myśli i uczuć, możesz dzięki temu być jak najbliżej fanów i wyrazić to podczas koncertu. Wydarzenie Battle School Remixed organizowane przez BURN szanuje podstawowe zasady i autentyczność, z których wyrósł hip-hop – mówi Busta Rhymes.
Aby dowiedzieć się więcej o święcie kultury ulicznej BURN Battle School i zarejestrować się po darmowe bilety, odwiedź stronę battleschool.burn.com.
Źródło: materiały prasowe


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →