Burial z nowym kawałkiem. Słuchamy „Dolphinz”

Fot. materiały prasowe
News
12 minut Buriala

Niepokojący, szeleszczący, złowrogi – najnowszy singiel Buriala robi wrażenie.

12 minut Buriala

Burial opublikował swój nowy utwór Dolphinz, który jest drugą stroną zeszłorocznego singla artysty – Chemz. Nagrania możecie posłuchać poniżej za pośrednictwem Bandcampa. Trwa ono 12 minut i wypełnione jest ponurymi dźwiękami. Sprawdźcie sami.

Burial – Chemz / Dolphinz

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Burial solo i w kolaboracjach

Chemz i Dolphinz są dostępne jako cyfrowy singiel lub na winylu 12″ dzięki labelowi Hyperdub. Przed wydaniem Chemz w 2020 roku, Burial współpracował z Thomem Yorke’em i Four Tetem przy utworach His Rope i Her Revolution. Jesienią tego samego roku Burial zremiksował również utwór The Spell Charlesa Webstera i Ingrid Chavez. W zeszłym miesiącu Burial ponownie połączył siły z londyńskim producentem o ksywie Blackdown, z którym wydał split zatytułowany Shock Power of Love EP – wydany przez Keysound Recordings.

Burial – na scenie od ponad 16 lat

Jak każdy gatunek, ruch czy inicjatywa, tak i dubstep musiał mieć swoją ikonę – stał się nią Burial po wydaniu dwóch rewelacyjnie przyjętych przez fanów i krytyków albumów: Burial z 2006 oraz Untrue z 2007 roku. Dzięki spektakularnym sukcesom obu pozycji, wytwórnia wydająca BurialaHYPERDUB, stała się mekką dubstepu i wyznacznikiem jakości nowego trendu w globalnej elektronice.

Burial – Archangel

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →