Bułka Paryss’ka świętuje 7-lecie!

Wydarzenie

27 październik to święto najbardziej rozpoznawalnej imprezowej marki w Trójmieście a przede wszystkim święto muzyki elektronicznej. 7 lecie istnienia obchodzi kultowa BUŁKA PARYSS'KA. Zagra min. Daniel Dexter!

Cykliczna impreza której pomysłodawcą jest promotor i dj Łukasz PARYSS Perkowski zapoczątkowała swój bieg w sopockim Sfinksie w 2005 roku. Odbywała się w tym miejscu nieprzerwanie do sierpnia 2009 roku będąc bez wątpienia w tym okresie jego fundamentem i wizytówką.

Siódme urodziny cyklu rozpoczną się 27 października w swej macierzy, czyli w Sfinks700 o godzinie 20. Podczas imprezy będziemy mogli jak zwykle doświadczyć niezwykłych doznań muzycznych. Usłyszymy live act SINUSOIDAL czyli duetu Adrianny Styrcz i producenta Michała Siwaka, muzycznie poruszający się w obrębie elektroniki, nujazzu, IDM, trip hopu, chill-wave, synth popu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tego wieczoru na scenie głównej pojawi się również po raz pierwszy w Polsce ze swoją euforyczną mieszanką house, chicago house i wyszukanego techno przedstawiciel wytwórni Steve’a Bug’a POKER FLAT – DANIEL DEXTER!

Jego produkcje można usłyszeć w setach takich artystów jak Erol Alkan, Laurent Garnier, Kevin Saunderson, Steve Bug, Tiefschwarz, Modeselektor, John Digweed, Jesse Rose, Sis, Nick Curly czy Gorge i A-Trak.

Wspierać go będą: PARYSS, PB SKARPY, DEEKEED, VACOS, ZABIELSKY & TWEEN oraz duet MiT. Na fontannie natomiast zagoszczą lokalni wyjadacze prezentując przekrój połamanych brzmień dnb, dubstep i breaks.

Muno.pl życzy udanej celebracji!

Więcej:
27.10 (sb) BUŁKA PARYSS’KA: 7 URODZINY x Daniel Dexter (Poker Flat/ Berlin) @ Sfinks700

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →