Budżetowa wersja PLAYdifferently Model1.4 wchodzi do sprzedaży

Technologia
Budżetowa wersja PLAYdifferently Model1.4 wchodzi do sprzedaży

W ostatnich dniach firmy DigiCo oraz Allen&Heath ogłosiły nową, 4-kanałową odsłonę PLAYdifferently Model1 DJ Mixer. Jest na co czekać?

Nowa odsłona kultowego Model1 DJ Mixer

Model1.4 DJ Mixer to produkt firm DigiCo oraz Allen & Heath. Korporacje od lat specjalizują się w produkcji sprzętu audio z najwyższej półki. Andy Rigby-Jones oraz Richie Hawtin, odpowiedzialni za niesamowity design oraz innowacyjne funkcje miksera są bardzo znani w swoim fachu. Panowie wielokrotnie współpracowali przy opracowaniu brandu i designu mikserów djskich w tym Model1 czy Xone. Produkty sygnowane ich nazwiskiem to sprzęt najwyższej klasy, oferujący szeroką gamę funkcji, efektów oraz słynący z dźwięku o niesamowitej jakości.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Model1.4 jest kontynuacją serii Model1, którą Andy Rigby-Jones i Richie Hawtin zapoczątkowali 4 lata temu. Właśnie w 2017 roku, w sprzedaży pojawił się 6-kanałowy mikser z analogowym torem sygnałowym, który miał wspierać artystów korzystających w swoich DJ setach z hardware’u. Obecny rynek potrzebował lekkich zmian i tak właśnie powstał 4-kanałowy Model 1.4. Już za kilka dni będzie dostępny w sprzedaży, a jego przewidywana cena to 2299 $. Oznacza to, że nowy, lekko okrojony model będzie tańszy od oryginału o ponad 1000 $.

Co nowego w Model 1.4 DJ Mixer

Nowy Model1.4 posiadać będzie 4 kanały oraz kluczowe cechy oryginału w tym parametryczny korektor, filtry górno i dolnoprzepustowe czy system dual cue. Twórcy zadbali, by w wersji 1.4 umieścić jak najwięcej funkcji znanych z flagowca. Ponadto kierowali się także obecną sytuacją ekonomiczną, która wymagała miksera równie dobrego, jednak znacznie tańszego niż poprzednik. PLAYdifferently Model1.4 to mocna konkurencja dla Pioneera, który w 2020 wypuścił dwie wersje swojego miksera. DJM V-10 oraz DJM V-10 LF bez crossfadera wprowadzały funkcję, które wielu zna już chociażby z produktów Allen&Heath. Pioneer jednak nie zdecydował się na tak znaczącą obniżkę swoich cen w przypadku wersji „okrojonej”. W związku z tym, nowy produkt Richiego Hawtina i Andy Rigby-Jones’a może okazać się strzałem w dziesiątkę na rynku mikserów DJskich.

Model 1.4 playdifferently plastikman richie hawtin andy rigby jones allen heath

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →