Czas wrócić nad Wartę! Startuje Brzeg Wschodni

Lifestyle

W najbliższy weekend Brzeg Wschodni powraca na malownicze nadwarciańskie tereny w Poznaniu. Czekają muzyczne atrakcje, które będą wstępem do 4-miesięcznego sezonu pełnego wydarzeń kulturalnych, wystaw i warsztatów.

13 maja na poznańską mapę powraca nadrzeczny projekt Brzeg Wschodni, zlokalizowany w malowniczej przestrzeni stuletnich ogrodów i willi wioślarskiej przystani Polonia. Przez 4 miesiące w Brzegu odbędzie się szereg wydarzeń kulturalnych, wystaw i warsztatów. Nowością będzie pilotażowy projekt letniej szkoły muzyki pod przewodnictwem Kuby Sojki.

Zobacz też: Nad Wartą ruszy letnia szkoła produkcji muzyki

Już w pierwszy weekend w Brzegu Wschodnim czekać będzie sporo atrakcji, głównie muzycznych. W piątek gościem specjalnym będzie Marquis Hawkes, brytyjski DJ i producent, związany z wytwórniami Houndstooth, Aus Music i Clone. Artysta w czerwcu wyda swój debiutancki album „Social Housing„, bardzo możliwe, że w Poznaniu posłuchamy trochę premierowego materiału. W sobotni wieczór zagrają Mutual Attraction oraz Marcin Czubala, a w niedzielę Brzeg Wschodni zaprasza na piknik.

13 maja, piątek:

14 maja, sobota:

15 maja, niedziela:

Brzegowy piknik
Więcej informacji: facebook.com/brzegwschodniPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →